• VÝŠKOVÉ PRÁCE

    nabízíme komplexní služby širokého spektra

Nabízíme komplexní služby širokého spektra, zajišťujeme pro naše zákazníky i umývání a čištění ve formě výškových prací. Nabízíme nejen klasické umývání oken a kovových konstrukcí ve výškách, ale také čištění fasád u vysokých budov. Na lehce přístupná a níž položená místa používáme teleskopické tyče (až 9m), výškové práce provádíme pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky.

Snažíme se volit vždy ta nejrychlejší a nejekonomičtější řešení. Jsme schopni udržovat Vaše prosklené plochy i ve výškách a to pomocí certifikovaných horolezců odborně vyškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. Také mají s výškovými pracemi mnohaleté zkušenosti a při práci vždy pečlivě dbají na zásady bezpečnosti.


Náš tým horolezců používá typizované body, umí se slaňovat a také jsou schopni odinstalovat a dát zpět zábrany proti holubům. Při mytí oken ve vysokých a nepřístupných místech doporučujeme zákazníkům aplikovat na skleněné výplně nanoimpregnaci – technologie GlasProtect. Samočisticí hydrofobní impregnace – nanoimpregnace je ochrana skla před nepříznivými a škodlivými vlivy UV záření – také zabrání nečistotám od hmyzu a rzi.

Speciální nanovrstva chrání Vaše skla a prodlužuje jim životnost. Aplikuje se po dokonalém očištění skleněných ploch. Poté, co je nanovrstva nanesena na prosklené plochy, stačí umýt okna jen čistou vodou bez použití saponátu a okna budou čistá a beze šmouh. Tato technologie vydrží na sklech po dobu 5-ti let. Výškové mytí oken, fasád, konstrukcí jsme schopni zajistit po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

Čištění fasád – natírání fasád ve výšce pomocí horolezecké techniky

Provádíme čistění omítek, fasád a pláště budov, tmelíme a realizujeme i drobné opravy fasád a omítek. Na malby a na opravy fasádách používáme kvalitní fasádní barvy firmy Weber, který nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující nejen moderní technické, ale i aktuální architektonické požadavky.

Aplikujeme penetrace na úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene
a obkladů speciální chemií po celém území České republiky. Váš dům nebo jiný objekt kompletně zbavíme kteréhokoliv znečištění na zdech jako například graffiti, skvrny od barev, organická nečistota, atd. V odstraňování graffiti máme mnohaleté zkušenosti a naše technologie má 100% úspěšnost. Více o odstraňování graffiti se dozvíte v sekci na našich webových stránkách.

Při běžném znečištění, fasády umýváme ve výšce ručně v ceně od 44,-Kč/m², na fasády silně znečištěné používáme vysokotlakou pistoli za použití aktivní čistící složky Flamil superVE VÝŠCE od 64,-Kč/m².

Jestliže se objeví skvrny, které nejdou odstranit žádnou technologií, doporučujeme opravu fasády nanesením vhodné barvy VE VÝŠCE od 290,-Kč/m². Navštivte naše webové stránky a v sekci antigraffiti, najdete více informací o ochraně fasád a prevenci před graffiti. Pokud se na Vašem objektu často vyskytují graffiti a nebo jiné druhy znečištění, nejvhodnějším řešením je antigraffitová ochrana, která spolehlivě ochrání Vaši fasádu.

Čištění fasád – dostupné ze země

Čištění, tryskání a mytí fasád, zdí budov, průčelí a portálů, atria, průmyslových hal, sendvičových plášťů, plechových stěn a opláštění, betonových stěn, prosklených stěn, polykarbonátových stěn, luxferových a copilit stěn, zámkových dlažeb, dlažeb a obkladů, chodníků, předokenních žaluzií, slunolamů a ocelových konstrukcí.

Čištění provádíme mytím, tlakovým mytím, tlakovým mytím s aktivní čistící složkou, tlakovým mytím sodou – systémem zásobníku Armex. Čištění také provádíme pískováním interiérů a exteriérů budov, krovy, stropy, vše zašlé, fasády a pláště budov. Provádíme pískování granitem, pískování lehkými abrazivy – vlašskými ořechy, pískování speciální pískovačkou W/125 s řiditelným tlakem,
na pískování a restaurování soch, historických objektů, na pískování citlivých přírodních materiálů, pískovce, vápence, opuky, travertinu, teraca.

Čištění a mytí fasád, oken, prosklených ploch ve výškách, provádíme pomocí hydraulických ramen pojízdných montážních plošin, nebo horolezecké a slaňovací techniky, práce ve výškách. Z oblasti odstraňování graffiti, čištění fasád a souvisejících služeb máme zkušenosti, že například pří odstranění graffiti z povrchu neošetřeného ochranným nátěrem je úspěšnost 60-90%.

Pro maximální spokojenost zákazníků nabízíme alternativní řešení v podobě nátěru fasádní barvou. Při částečném natírání fasády, například zatírání stínu po odstraňování graffiti musíte brát v potaz znečištění zbylé části objektu – vždy to bude vidět. S použitím kvalitní barvy firmy Weber jsme schopni zajistit 90% shodu barvy nátěru se stávající barvou fasády a natření jakkoliv velkých ploch,
i ve výškách. Při nátěru je v ceně zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou (ve stejné výměře jako nátěr, pokud není jiná domluva)

Postavební úklid

Naše firma realizuje i většinu druhů postavebního úklidu. Prostory zbavíme prachu po řemeslnících a nečistot po malování, důkladně umyjeme všechny skleněné plochy a jiné omyvatelné povrchy, strhneme polepy, nakonec hloubkově vyčistíme, popřípadě i navoskujeme podlahu.

V těchto činnostech má náš tým kvalitní zkušenosti zejména z nákupních center, kde našim klientům tyto služby poskytujeme pravidelně po rekonstrukcích nebo před otevřením nové provozovny. Firma Čištění koberců a sedaček Praha disponuje dostatečným počtem kvalifikovaných pracovníků, proto pro nás není problém zajistit rychlý úklid jakkoliv rozsáhlých prostor kdekoliv
na území Čech a Slovenska.

Další činnosti mezinárodní firmy Čištění koberců a sedaček Praha:

Provádíme tepování a strojové čištění koberců, strojové čištění podlah, voskování podlah, ruční tepování čalouněného nábytku, sedacích souprav, matrací, postelí, mytí a čištění oken a výloh, dále mytí a čištění oken a prosklených ploch ve výšce pomocí horolezecké techniky, nebo z hydraulických ramen montážních plošin jsme provedli na těchto adresách. U všech uvedených míst byl vypracován finanční návrh.

Mytí a čištění oken, rámů, parapetů, výloh, výkladců, oken a prosklených ploch ve výšce, práce mytí a čištění ve výšce, mytí a čištění oken pomocí horolezecké a slaňovací techniky, mytí a čištění oken pomocí hydraulických ramen montážních plošin, výškové práce mytí a čištění oken, skleněných a prosklených ploch ve výšce, skleněných tabulí, skleníků, zimních zahrad, prosklených budov a domů, parkovacích domů, obchodních center, výloh provozoven obchodních center a výloh v ulicích města, vitrín, prosklených schodišť, světlíků, luxferů, copilit, polykarbonátů, skleněných přístřešků, skleněných a prosklených stěn budov a provozoven, opaxitové obklady, log, poutačů, skleněných portálů, vývěsních štítů, skleněných podkladů log, prosklených a skleněných výtahů a zdviží, skleněných a prosklených zábradlí, zábran a plotů, skleněných a prosklených stropů a podlah, epoxidové podlahy – stěrky, zrcadel a zrcadlových stěn, mříží a rolet, hladkých stěn, skleněných světel a lustrů, všech rozvodů vody, klimatizace, elektřiny, plynu, odpadů nad prodejní plochou.

Sundání, stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí všech polepů, lepidel, silikonů, barev po přestavbách a rekonstrukcích prodejen a provozoven v obchodních centrech
a na ulicích měst. Stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí folií, ochranných folií, samolepek, bannerů, reklamních polepů a polepů akcí. Oškrábání a vyčištění barev a silikonů po rekonstrukcích výloh a zbytků lepidel po stržených polepech, foliích, polepech reklam a polepech akci korundovými žiletkami.

Mytí a čištění oken, výloh a prosklených ploch po malování, řemeslech, malířích, rekonstrukcích, stavbě, přestavbě, výměně skel a výloh, před otevřením provozovny, při otevření nové provozovny
a obchodu. Mytí a čištění oken v domácnosti, ve firmě, v obchodě, provozovně, v bytě, na domě a v rodinném domě. Umývání a čištění plastových oken, kastlových oken, balkonových oken, ventilaček, střešních oken, neotvíratelných oken, skleněných stěn, výtahů, kanceláří, garážových vrat.

Servisní mytí a čištění oken a výloh. Jednorázové mytí a čištění oken a výloh. Nárazové mytí oken, výloh, log, poutačů, vývěsních štítů, mříží, rolet, žaluzií, venkovních předokenních žaluzií, zrcadel, zrcadlových stěn, reklam, solárních panelů, výloh provozoven obchodních center. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají naše činnosti
či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.

Komentáře

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright - A SERVIS LIPKA, Odstranění graffiti Praha