Odstranění graffiti

Strava je každého věc a měla by se respektovat, Odstraňování graffiti Praha

Občas se s kolegy pobavíme, jednak když nám někdo popisuje daný problém, který má a kterak, když už přijedeme na místo činu vykonat naši práci. A SERVIS LIPKA Odstranění graffiti. To, co jsme spatřili naposledy, jsme však nečekali ani ve snu. Objednala si nás jedna restaurace. Když jsme přijeli na místo, viděli jsme, že někdo jejich restauraci posprejoval motivy s různými klobásami a slaninou. Nechyběl ani nápis, že nejíst maso je proti přírodě. Trošku nás to zarazilo a optali jsme se proč zrovna tyto motivy se někdo rozhodl nasprejovat.

Řekli, že mají veganskou restauraci a mají spoustu odpůrců, tak prý proto. Dali jsme se tedy do práce. Před tím, než odhalíme výsledek naší zakázky, si vám však dovolíme přiblížit postup naší práce jež následuje při odstraňování graffiti. Ten je takový, že graffiti zeslabíme co nejvíce a přetřeme příslušnou fasádní barvou. Kdybychom zamalovali graffiti ihned, bez toho, aniž bychom ho odstranili, bylo by to téměř bezvýznamné.

 

Graffiti…

Graffiti většinou poté prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky. Jakožto prevenci proti posprejování doporučujeme nechat nanést na fasádu naši antigraffiti ochranu. Ta zajistí následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Rovněž připomeneme, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě, pokud klesne venkovní teplota pod deset stupňů.

Ze zkušeností již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá graffiti. Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách, a to podle struktury povrchu. Můžeme jej aplikovat na všechny druhy ploch, a to včetně plastů. Jedinými materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní teplotu vyšší než deset stupňů. Nabízíme nejlevnější cenu v České republice. A to od sto dvaceti korun za metr čtvereční.

U hladkých…

U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy. U strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev. Naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. (pobočka v Praze a Brně) se může zaručit jako jediná v České republice za bezkonkurenční funkčnost ochrany, a přesto je stále nejlevnější. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované a je vždy s očekávaným výsledkem.

Poté co graffiti odstraníme, naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni. Tím docílíme toho, že je ochrana zachována a také zmnohonásobněna. Tudíž její funkčnost vydrží až šest let a mimoto toho zvládne rovněž více. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité pro náš „systém čistých budov“. Graffiti jsme nakonec velmi dobře odstranili. Klienti s námi byli spokojení a říkali, že nás všude jen doporučí, pokud bude chtít někdo odstranit graffiti.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *