Odstraňování plísní

Straší vás na zdi plíseň? Lidi z Odstraňování plísní Praha vás této noční můry zbaví

Plísně na stěně a cena za jejich odstraněníNení to tak dávno, co se v naší posilovně začala dělat plíseň. Snažili jsme se to sice vyčistit, ale asi jako většina, která se to snažila vyčistit vlastní silou, jsme moc úspěchu nesklidili. O tom, že jsme na to nakoupili i docela drahé čisticí prostředky se radši nebudu ani moc rozepisovat. Protože by mě to akorát znova naštvalo.

Proste hromada peněz vyhozená oknem. Nebo jak by řekl manžel, spláchnutých do záchodu. Takže museli přijít na řadu odborníci. Ptali jsme se známých a hledali na internetu, až jsme se rozhodli pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování plísní, kterou bych tímto chtěla všem doporučit, hlavně její službu likvidaci plísní Praha. S plísní si dokázali poradit bez sebe menších problémů.

Ale…

Plísně na stěně a vliv na zdravíAle z čeho jsem měla asi největší radost, tak to, že zaměstnanci byli velice milí a ochotn. Protože vážně nerada spolupracuji s nepříjemnými lidmi, i když mají dobrý servis. Ale tady jsou jak příjemní lidi, tak i skvělý servis. A i za dobrou cenu. Člověk si musí uvědomit, že tyhle služby jsou už trochu dražší sami o sobě. Takže se na to nesmí podívat a říct si, že je to nějaká velká pálka. Rozhodně není, když vezmu ještě v potaz kvalitu jejich práce a kolik za to třeba peněz za to třeba požadují i jiné firmy.

Hlavně pokud lidí platit vstup za posilovnu, měla by ta cena taky tomu všemu odpovídat, do čehož spadá i hezké čisté prostředí. Takže za mě tuto firmu určitě doporučuji. Navíc nabízejí i řadu dalších služeb, které v budoucnu rovněž plánuji vyzkoušet, takže poté také podám report, zda i ten zbytek stojí za to. Ale řekla bych, že ano.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *