Praha 10 čištění koberců

Staré koberce nevyhazujte, dejte jim šanci v podobě strojového čištění. „Tepování, čištění sedaček Praha“

hloubkové čištění kobercůNový byt a staré koberce, to není žádná divná kombinace. Je to pochopitelné, že když se člověk stěhuje, tak si s sebou do nového bydlení vezme své staré věci. Někdy to ale může být jako pěst na oko. Přesně tak se nám to zdálo poté, co jsme se přestěhovali. Náš nový byt je nově zrekonstruovaný, všechno v něm působilo tak velice hezky, čistě, skoro až luxusně. A potom jsme si v něm rozložili naše staré koberce a celý ten dojem byl tentam. – jak odstranit skvrnu z koberce

Nemuseli jsme složitě přemýšlet, čím je to způsobeno. Protože tenhle pocit se opravdu vynořil okamžitě, jakmile jsme koberce položili. Staré zanedbané koberce celý dojem z bytu opravdu kazily. Uvažovala jsem, čím to může být, nebyly nijak nemoderně vzorované, jen vypadaly omšele. Tuto omšelost jsme navíc zřejmě zavinili sami, to jsme si ale uvědomili až příliš pozdě.

 

Hledala…

strojové čištění kobercůHledala jsem na internetu rady, jak o koberec pečovat a zjistila jsem, že v tom důležitou roli hraje pravidelné hloubkové čištění (čímž jednoznačně nebylo myšleno vysávání). Vyčistit koberce jsme nikdy nenechávali, a přitom je to běžná udržovací péče, kterou svým kobercům očividně hodně lidí dopřává.

Doufala jsem tedy, že to půjde ještě zachránit. A objednala k nám domů firmu Praha 10 čištění koberců. Vzhledem k tomu, že se pracovníci firmy nedívali na naše koberce nijak udiveně nebo už dopředu neříkali nic v tom smyslu, že „tohleto teda vyčistit nepůjde“, měla jsem v ně od počátku velkou důvěru. Ale ani omylem jsem nečekala, že nás dokáží až tak překvapit.

Během pouhých dvou hodin práce dokázali zašedlé koberce proměnit v super čisté a moderní koberce, které vypadaly jako kdyby neměly téměř nic společného s těmi starými. Dokud to nevidíte, tak nevěříte, jak moc dokáže koberec změnit jen to, že se důkladně vyčistí. Takže se nám konečně hodily do nového bytu. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *