Praha odstranění graffiti

I na sprejerské graffiti se dá vyzrát. Nátěr AGO se o to postará.“Čištění graffiti Praha“

čím odstranit graffitiGraffiti je něco, s čím nikdy nechce mít problémy, a proto se v  úklidové firmě Praha odstranění graffiti  nezabýváme jen úklidovými službami, ale i odstraňováním graffiti, abychom tak mohli pomoci lidem, kterým nějaký hlupák majetek graffiti znehodnotil. A s tím nabízíme i speciální program – prevenci proti sprejerskému vandalismu. Pokud vám někdo posprejuje dům a máte náš Ago nátěr, tak vám do 14 dnů přijedeme graffiti smýt a naneseme novou vrstvu nátěru. Aplikovat ho můžeme na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. – jak odstranit graffiti

Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky nad + 10 ºC. A jako jediní v České republice garantujeme funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů je nekomplikované a vždy se 100% výsledkem. Graffiti odstraníme a poté naneseme tzv. jednorázový nátěr, který docílí toho, že je ochrana zachována a znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let a snese více. Jestliže provedeme antigraffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku zabezpečit odstranění graffiti do 14 dnů. Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je zakotvena ve smlouvě o dílo. Včasné a rychlé odstranění graffiti je velmi důležité pro námi prováděný „systém čistých budov“.

Funguje…

recenze odstranění graffitiFunguje je to tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti, my ho odstraníme, tak vždy zdarma na tomto konkrétním místě vrátíme nový plát AGO tam, kde jsme pracovali, takže tam znovu naneseme nové AGO, které bylo oslabeno naší odstraňovací činností. Toto jsme vymysleli a zavedli do praxe hlavně proto, abychom byli schopni nabídnout naši službu za přijatelnou cenu a služba byla dostupná pro všechny, aby si svůj dům či pracoviště proti graffiti mohl opatřit opravdu každý, protože se s tímto problémem nechce nikdo potýkat a ani by neměl. Proč b mělo být samozřejmostí, že vám někdo poničí majetek? Naší poslední zakázkou bylo odstraňování graffiti z vchodu veterinární kliniky.

A tam se sprejer vyřádil opravdu nechutným způsobem. Nakreslil tam obrázek, jak někdo zabíjí zvíře. A něco takového nemá u veterinární kliniky co dělat, je to sprosté jak vůči majitelce, tak vůči lidem, kteří tam se svými domácími mazlíčky chodí. Majitelka z toho byla opravdu špatná a rozzlobená a kontaktovala nás, jestli bychom se o to nepostarali. Naštěstí bylo čerstvé, takže našim zaměstnancům nedělalo problém jej odstranit. Na majitelce veterinární kliniky bylo vidět, jak jí spadl doslova graffitový kámen ze srdce. Díky naší práci je její pracoviště opět v pořádku a nemusí se dívat na tu ohavnost, která se už jen z morálního hlediska musela hnusit všem, kteří prošli kolem. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *