Praha 10 mytí oken

Výtahová šachta byla umyta a vyleštěna k nepoznání, má to na svědomí firma „Výškové práce Praha 10“

Ve chvíli, kdy jsme si s dětmi četli vývěsku na domě, že naši prosklenou výtahovou šachtu bude toho a toho dne v tolik a tolik hodin umývat profesionální firma Praha 10 mytí oken, která se zaměřuje na mytí oken a skleněných ploch ve výškách, věděli jsme, že na máme o program postaráno. Děti to prostě musely vidět. dokonale umytá okna

Když jsme…

mytí oken PrahaKdyž jsme se v daný den s předstihem dostavili na místo, děti nadskakovaly nedočkavostí. Navíc jsme zjistili, že nejsme jediní, koho to zajímá. Někteří další sousedé se také přišli podívat, a ne všichni s sebou měli děti.

Takže ani dospělí nedokázali zkrotit svou zvědavost. Firma dorazila dokonce s mírným předstihem, takže mé obavy z toho, že na ni budeme dlouho čekat a budu muset krotit mé nedočkavé děti, se rozplynuly.

Pracovníky…výškové mytí oken

Pracovníky firmy vůbec nepřekvapil dav přihlížejících, jen nás instruovali, kde stát, aby v žádném případě nedošlo k žádném zranění. Pánové byli k dětem moc milí a odpovídali na jejich zvědavé otázky.

Potom se pustili do práce. Využili k tomu horolezecké vybavení – to bylo něco pro naše kluky. Sledovali práci s velkým napětím.

koho povolat na mytí okenMoc se nám…

Moc se nám všem líbilo, jak hbitě se pánové dokázali pohybovat, přitom pečlivě prosklenou šachtu umývali, dokud nebyla celá čistá. Potom se dali do leštění. To bylo poprvé, co naši kluci měli zájem o něco spojeného s úklidem.

Práce A SERVISU se jim moc líbila, pozorovali pozorně, jak se skla šachty leští. Byli nadšení z toho, jak se šachta najednou celá leskla. Byl to skutečně velký rozdíl oproti původnímu dlouho zanedbávanému stavu.

Jak jsme se na pracovníky firmy dívali, mnozí z nás si uvědomili, že by se podobná péče hodila i oknům v bytech. Firmě se pravděpodobně mnozí obyvatelé našeho domu ještě ozvou.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *