Protiplísňový nátěr

Plíseň není radno podceňovat. Dokonalou prevenci vám zajistí nátěr LSG Praha

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čím odstranit plíseň, svým zákazníkům nabízíme řadu úklidových služeb jako je například čištění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění či poradenství, čím odstranit plíseň. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťujeme i úklidy po stavbě či rekonstrukci či úklidové výškové práce.

Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Zajišťujeme i odstraňování plísní a graffiti a s tím souvisí i nabídka ochranných nátěrů. A v tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naši službu odstraňování plísní.

S plísní…

S plísní jsou problémy a je třeba věnovat jim zvýšenou pozornost. Jak tomu tak bývá, tak nejlepší je snažit se prevenci, jak tomu bývá prakticky u všeho. Proto je dobré, když dodržujete ideální vlhkost vzduchu, která je mezi 40 až 60 procenty a je vhodné ji kontrolovat pomocí vlhkoměru. Vhodné také není vaření bez používání odsávače páry a nábytek postavený blízko ke stěně. Spousta lidí si ani neuvědomuje, že i takové na první pohled drobnosti mohou způsobit vážné problémy s plísní.

Ale jako na každý problém i zde existuje řešení. A tím je náš antibakteriální nátěr proti plísním LSG. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

Pro buňky…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma garantuje až 2 roky. je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Jednou z našich posledních zakázek bylo odstraňování plísně v bytě jedné slečny, která na půl roku odjela pracovat do ciziny, a když se vrátila, našla ve svém domě plíseň.

Snažila se ji nejprve odstranit sama, ale příliš se jí to nedařilo, cos nás nijak nepřekvapilo. Pro naše zaměstnance a náš speciální nátěr to však nebyl žádný problém. Plíseň odstranili a jsme si jisti, že od té doby má slečna klid, protože se na nás začala spoléhat i s jinými úklidovými službami.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *