Praha čištění koberců

K odstranění svařáku z koberce není potřeba kouzel. Stačí vám objednat si strojové čištění Praha

Zaschlé nápoje na koberci jsou vždy problémem, který se běžným čištěním zkrátka vyčistit nedá. Většinou alespoň ne tak, abyste nepoznali, na kterém místě ta skvrna byla. Protože často se stává, že povrch koberce na daném místě je jiný než na zbytku koberce.  Například suchým čištěním se takovým skvrn nezbavíte. Výhodou této metody čištění je nízký stupeň hydratace koberců. – Praha čištění koberců

Takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnutí šmouh. Takové čištění bude vyhovovat všem těm výrobkům, které vyžadují jemný přístup. Jenže problém je v tom, že jelikož se jedná o suchou a takto šetrnou metodu, tak účinnost čištění není příliš vysoká, takže dokonale vyčištěného koberce touto metodou nemůžete dosáhnout. Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.o. Praha čištění koberců  nabízíme.

Díky…

Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Proto pro nás není problémem vyčistit z koberce i zaschlý svařák z červeného vína. Přesně tento problém jsme řešili v bytě jedné slečny.

Omylem se jí povedlo poměrně velké množství svařáku vylít na zem. Snažila se to vyčistit, nisméně neuspěla. Ale náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s tím věděli bez problémů rady. Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Takže…

Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i svařák. Protože přece jen tam ta skvrna nebyla příliš dlouho. Je důležité, aby majitelé nenechali koberec zašpinit tak moc, až by to bylo za hranicemi čistitelnosti. V takových případech je lepší pořídit koberec nový. Ale v tomto případě by koupě koberce byla zbytečná, protože šel bez problému vyčistit.

A ani nebylo poznat, kde skvrna byla. Protože při strojovém čištění nedochází k narušení struktury koberce. Takže pokud potřebujete vyčistit koberce, doporučujeme vám tuto metodu. Zákaznice byla moc spokojená a od té doby si od nás nechávají koberce čistit pravidelně. Nabízíme celou řadu úklidových služeb, které jsou stejně kvalitní jako naše čištění koberců. A to nejen domácnostem, ale i firmám – zkrátka všem, kdo by mohl naše služby potřebovat.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *