Odstraňování plísní

Na odstranění plísně doporučujeme firmu s protiplísňovým nátěrem LSG Praha

Jak odstranit vlhkost ze zdíČlověk může neustále poslouchat, že by měl dodržovat konstantní teplotu ve všech místnostech, pořádně větrat, nesušit moc prádlo doma a podobně, aby vám nevznikla plíseň. Ale stejně to většinou všichni začnou dělat až poté, co si s plísní užili své. Jako my.  Plíseň je vždy potíž, hlavně v případě, kdy se jedná o často obývaný prostor. V našem domě se bohužel tvořila zrovna v pokoji našich dvou dětí, což byl opravdu problém, proto to muselo jít co nejrychleji pryč.

Sice jsme se to snažili prvně vydrhnout a dát do pořádku sami, ale neuspěli jsme, takže jsme se začali radit se známými, protože jsme od nich věděli, že oni s jednou úklidovou firmou na Odstraňování plísní měli hodně dobrou zkušenost. Jednalo se o firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. od které si nechávali z fasády domu odstranit plíseň a řekli nám, že svou práci odvádějí opravdu dobře.

Takže…

Jak dostat plíseň pryč z fasádyTakže jsme jim zavolali a domluvili se na datu a kalkulaci. A tuto firmu stejně jako naši známí budu doporučovat všem dál. Zaměstnanci této firmy jsou navíc velmi milí a spolehliví, takže se nemusíte bát, že by mohlo dojít k nějakým nepříjemnostem. Práce proběhla naprosto v pořádku bez jakýchkoli potíží, práci měli rychle hotovou a přišli přesně na čas, což vážně oceňuji.

Protože kdykoli si pozveme nějaké řemeslníky, tak většinou přijdou pozdě. Dále bych taky chtěla vyzdvihnout jejich nátěr LSG, který se právě postaral o to, že se plíseň už znovu neobjevila. Vydrží i několik let a pro vyšší organismy je bezpečný. Proto jejich službu odstranění plísně Praha všem doporučuji.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *