Mytí a leštění výloh

Jako jedna z mála kvalitních úklidových společností se naše firma Čištění koberců a sedaček Praha zabývá širokou škálou služeb v oblasti úklidu. Specializujeme se na mytí oken, výloh, zimních zahrad, prosklených lodžií, střešních oken, prosklené obaly budov a veškeré skleněné výplně. Výlohy čistíme většinou v obchodních jednotkách nákupních center nebo v drobných obchodech na náměstích měst.

Tuto službu provádíme jednorázovými akcemi, nebo v servisních cyklech 1x za 14 nebo za 30 dnů. Dále je možno mytí výloh provádět i v servisu 1x 90 dní a 1 x 120 dní, nebo nepravidelně v časech, které si zvolí sám zákazník. Tak aby se nenarušoval chod provozovny, umýváme výlohy buď před, nebo po otevírací době.

Náš servisní systém je nastaven automaticky a naši zaměstnanci chodí pravidelně čistit a umývat výlohy. Po kontrole je potvrzen výkaz o provedené práci na jehož základě se fakturuje kvartálně.
Je možné samozřejmě platit i hotově na PPD.

Pro kvalitní mytí výloh používáme tzv. trik suchého leštění. Pro mytí výloh nejsou použity žádné leštící přípravky, které zaručují skleněným plochám dokonalý lesk. Pokud bychom pro mytí výloh použili leštidla, za nějaký čas by na vyčištěné skleněné ploše byly vidět kruhy a tahy leštění.

Výlohy čistíme rozmývákem a následně je setřeme stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile je prosklená plocha kvalitně vyčištěna, necháme ji proschnout a poté doleštíme suchou bavlněnou plenou. Tento jednoduchý postup bez různých leštidel zaručí, že výlohy vypadají dlouhou dobu čistě. Čištění a mytí výloh provádíme ve všech obchodních centrech v České republice.

Provádíme mytí výloh pro řadu významných zákazníků a získali jsme naší kvalitní činností mytí oken a výloh, údržbu a servis při čištění a umývání oken a výloh ve všech jejich pobočkách
a provozovnách. Mytí výloh v provozovnách mimo obchodní centra provádíme obvykle v otevírací době dle dohody.

Mytí výloh v provozovnách v obchodních centrech provádíme mimo pracovní dobu dle dohody před nebo po zavírací době. Čištění a mytí výloh provádíme ve všech obchodních centrech
v České a Slovenské republice a nově i v Rakousku. Provádíme mytí výloh a retailové parky pro řadu významných zákazníků a získali jsme naší kvalitní činností mytí výloh, údržbu a servis při čištění a umývání výloh ve všech jejich pobočkách a provozovnách.

Mytí a čištění výloh ve výškách

Při provádění mytí a čištění výloh ve výškách, používáme speciální techniku. Jedná se o horolezeckou a speleologickou techniku, o hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny. Pro tuto práci jsou naši zaměstnanci odborně proškoleni a používají velmi kvalitní prostředky pro mytí výloh.

Zdůraznit také musíme, že k provedení zakázky nikdy nevyužíváme brigádníky z různých agentur. Naši zaměstnanci jsou bezúhonní a samozřejmě námi důkladně prověřeni. Náš tým certifikovaných horolezců je odborně vyškolen dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

Odstranění polepů ze skleněných povrchů

Naše profesionální firma dokáže velmi kvalitně z vašich výloh bez jakéhokoliv poškození odstranit folie a výlepy, seškrabeme veškeré lepidlo, které je zbytkem po stržení a odstranění folií. Odstraňujeme a strháváme polepy, reklamy, jednorázové polepy akcí, reklamní bannery, stavební polepy, polepy pylonů, folie ve výškách.

Nepoškození skleněné plochy je zajištěno použitím korundové žiletky s průměrem nejméně 10 cm. V současné době se montují a osazují tabule prosklených ploch, které na svém povrchu mají speciální jemně kovovou vrstvu, která může být neodborným zásahem čištění výloh a prosklených ploch nenávratně poškozena.

Velmi často se již stalo, že odstraňovaný polep nebo hrubá nečistota z výloh nebo prosklených ploch byl čištěn jiným nástrojem než širokou, velmi ostrou korundovou žiletkou a došlo k nenávratné škodě, výlohy  a prosklené plochy byly poškrábány a zničeny.

Není neobvyklé, že mytí výloh a prosklených ploch provádí neodborně nezaškolený pracovník, který provede poškrábání výloh takovým způsobem, že jsou rýhy na výlohách a prosklených plochách zcela viditelné.

Nejčastěji jsou patrné a viditelné škody na vyčištěných výlohách a prosklených plochách po nasvícení výloh a prosklených ploch reflektory. Nikdy proto nedovolte odstraňovat plakáty, polepy, folie, lepidlo z pod folií, hrubé nečistoty, barvy z výloh a prosklených ploch nezaškolenými zaměstnanci, kteří na tuto práci nejsou vybaveni potřebným nářadím.

Naši zaměstnanci při odstraňování tvrdých nečistot nebo minerálních usazenin způsobených atmosférickými spady vždy používají odborné nářadí a to korundové žiletky. Velká plocha žiletky, nejméně 10 cm, nikdy okno nepoškrábá.

Impregnace výloh

Čištění koberců a sedaček Praha nabízí kompletní péči v oblasti mytí a impregnace výloh. Jedná se o tzv. nešpinavou úpravu skel. Tato technologie Vám zásadní mírou sníží náklady na údržbu výloh, prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled.

Impregnace má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založena na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřené výlohy touto impregnací mají samočisticí schopnost.

Zabraňuje uchycení plísní, vodního kamene a vzniku skvrn například od rzi a chemikálií do hodnoty pH13. Chrání před nepříznivým vlivem UV záření. Nanovrstva je extrémně odolná a trvanlivá. Jedno ošetření ochrání Vaše výlohy až na 5 let.

Komentáře

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright - A SERVIS LIPKA, Odstranění graffiti Praha