• ČIŠTĚNÍ PODLAH

    generální čištění a mytí podlah provádíme za využití kotoučového stroje

Strojové čištění podlah

Čištění koberců a sedaček Praha je úklidová firma, která klade velký důraz na kvalitu, rychlost realizace zakázek a maximální spokojenost klientů. Naším cílem je zajistit důkladné hloubkové vyčištění různých povrchů v interiéru a exteriéru včetně povrchové ochrany vyčištěných povrchů a materiálů v co nejkratším čase s dlouhodobým efektem.

Strojní úklid zahrnuje čištění, leštění a ochranu či restaurování podlahy. Generální čištění a mytí podlah provádíme za využití kotoučového stroje, na který můžeme upevnit dva nástavce, a to držák padů nebo silonový kartáč.

Do stroje aplikujeme specializované čisticí prostředky od firmy německé Bosch. Nejdůležitějším krokem pro kvalitní a důkladně provedené strojové čištění podlah je volba správné čistící chemie.

Důležité pro podlahu je zvolit co možno tu nejslabší chemii, aby nedošlo k poškození povrchu a zároveň, aby její účinná složka splnila požadovaný cíl. Strojové čištění podlah naše úklidová firma Čištění koberců a sedaček Praha zajišťuje pomocí kotoučového stroje, jehož váha se pohybuje kolem 40 kg.

Váha tohoto stroje se může ještě výšit, pokud se na jeho hlavu přidá další závaží o hmotnosti 10 až 15 kg. Tento kotoučový stroj zajistí detailní a hloubkové vyčištění jakéhokoliv druhu podlahy
a můžeme na něho upevnit dva nástavce. Použít můžeme tzv. držák padů nebo slonový kartáč.

Tento jednokotoučový drhnoucí stroj můžeme využít k čištění dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah, kamenných podlah, atd. Způsobem, kterým realizujeme, dokážeme restaurovat celou řadu podlah, které zákazníci označují na odpis. Zašlé podlahy a linolea jsme schopni vyčistit tak dokonale, že ani majitelé podlahy nedoufali v takto skvělý výsledek.

Kvalitní voskování podlah

V případě, že zajišťujeme zákazníkovi strojové čištění podlahy, doporučíme mu, aby si na podlahu po jejím vyčištění nechal nanést ochranný vosk – průmyslový polymer ve formě impregnace nebo
ji nechat ošetřit voskem (průmyslovým polymerem).

Vždy je nutné zvážit, pro jaké účely bude tato ochrana sloužit a následně zvolit nejvhodnější řešení. Velkou výhodou polymeru je, že na podlaze nejsou vidět tolik stopy, získá protiskluzovou ochranu
a rozhodně se díky němu podlaha lépe udržuje. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk.

Za pomoci kotoučové stroje musíme polymer do podlahy vetřít 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, proti-skluz. Je vhodný do interiéru pro měkké elastické podlahy tzn. lino, PVC atd. Používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dlouhou životností až 3roky.

Opětovnou renovaci podlahy je potřeba zvážit dle závislosti na stupni zatížení a na způsobu běžného čištění může tato situace nastat např. každých 12-18 měsíců. Staré ochranné vrstvy, polymerní vrstvy, tvrdé nečistoty a jiné usazeniny, které narušují vzhled povrchu, budou opět odstraněny a následně Vám můžeme nanést novou ochrannou vrstvu polymeru či impregnace. Za své zaměstnance ručíme, jak za jejich odbornost a profesionalitu, tak za jejich spolehlivost a důvěryhodnost.

Čištění koberců a sedaček Praha dále nabízí služby:

Strojové hloubkové čištění, tepování koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelný úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklidy po stavebních činnostech nebo úklidové práce ve výškách. Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy.

Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Dále na okna nanášíme nano-impregnaci, tzv. nešpinavou úpravou, kterou aplikujeme na skla pomocí technologie GlasProtect. Tato hydrofobní impregnace je převážně vhodná pro okna se špatnou dostupností.

Jsme schopni odstranit a vyčistit graffiti nebo nanést antigraffitovou ochranu. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb a rychlost realizace zakázek. Naše služby provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte na t.č.

Komentáře

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright - A SERVIS LIPKA, Odstranění graffiti Praha