Praha čištění podlah

„Mytí podlah Praha“ s jeho kotoučovým strojem vyčistí vaši podlahu od všech nečistot

Čištění průmyslových podlahJako úklidová firma Praha čištění podlah  s více než dvacetiletou praxí na trhu se můžeme pochlubit opravdu širokým portfoliem zkušeností. Protože naši pracovníci zasahovali už u tolika odlišných případů, že se vyznají ve všech sférách znečištění. A to od oblasti mytí oken až po oblast čištění koberců a podlah. Přestože se na trhu pohybujeme už dvě desetiletí, neustále se vzděláváme a inovujeme naše postupy. Rozhodně nechceme ustrnout v bodě, ale naopak se snažíme stále nabízet dokonalejší a dokonalejší postupy a technologie. Protože samotná věda jde kupředu neskutečně rychle, my se snažíme držet krok s ní, aspoň co se týká metod uklízení. – čištění litých podlah

S tím souvisí nejmodernější strojový park a vyšperkované chemické prostředky, které v sobě kloubí účinnost se šetrností. Nabízíme kvalitní strojové čištění koberců a podlah. Jedině strojové čištění a konkrétně čištění kotoučovým strojem, je tím pravým pro opravdu dokonalé vyčištění. Protože dokáže to, na co jsou lidské síly nedostatečné. Je výborný na čištění všemožných skvrn, ale také na generální čištění, protože svou technologií je schopný z povrchu podlahy dostat i zašlapanou špínu, které se prostě neubráníme. To jsme například prováděli manželům, kterým tedy už roky myjeme pravidelně okna a teď poprvé také dlažbu a důvod uvedli tak krásný, který nelze než jen doporučit ostatním a zní – proč se stresovat a přidělávat si trápení v podobě dření se s úklidem, když to za nás zvládnou profesionálové a jejich výsledek se s tím naším stejně nedá ani srovnávat.

A paní…

Broušení podlahA paní má pravdu. My jsme tu pro vás, proto se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv problémem. Nebo nemusí se jednat ani o problém, stačí, když si třeba přejete pomoci s údržbou domácnosti. Abychom se vrátili k čištění podlah, tak kotoučový stroj je velmi účinný a my tuto účinnost násobíme tím, že ho kombinujeme se značkovou kosmetikou. Ta však musí být přesto stále velmi šetrná k jednotlivým typům podlahy, na tom nám velice záleží. Protože jsou takové nepoctivé firmy, které používají laciné neznačkové prostředky a ty pak dokážou udělat opravdovou neplechu. Protože můžou podlahu poškodit a to nenávratně. S tím naše společnost zásadně nesouhlasí. Proto používáme vždy ověřené, značkové a kvalitní přípravky.

Náš kotoučový stroj dokáže vyčistit také roky zašlapanou špínu. Takže přestože si nás zmínění manželé pozvali na jejich dlažbu v obývacím pokoji s tím, že se jim zdá zašpiněná od nánosu ze zahrady, které tam vždy při příchodu donese jejich pejsek, tak ono to nebývá jediným problémem. Člověk si ani nevšimne, jak podlaha postupně zašedává, je to logické. Protože jste doma každý den, tak si to neuvědomíme, je to ale tím, že se na podlaze postupně vytvoří film z prachu a běžné špíny, které se nevyvaruje ani ten nečistotnější člověk. To je prostě běžná součást každé domácnosti. Proto je daleko jednoduší si jednou za čas pozvat profesionální firmu, která podlahu obnoví kotoučovým strojem, ta se jednak zbaví veškerých nečistot a jednak se očistí zašlé spáry a navíc odstraníme zmíněný film, který způsobuje šeď na barvě podlahy. Pak je mnohem snazší podlahu udržovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *