Čištění koberců

Strojová metoda čištění koberců si poradí prakticky se všemi druhy skvrn, tepování sedaček Praha

V naší firmě se zabýváme celou řadou úklidových služeb a jednou z nich je i čištění koberců. Naposledy jsme navštívili čajovnu, která potřebovala vyčistit koberce v jejich prostorách, které nebyly zrovna nejmení. Ta zakázka by sama o sobě nebyla tak zajímavá, takový problém by nebyl žádný problém, jenže klienti si prvně bohužel nechali koberec vyčistit od jiné úklidové firmy, která na čištění koberců použila extrakční metodu čištění.

Což je jako poslat svůj na koberec na test čisticích metod, kdy chudák vyfasuje zrovna tu nejhorší možnou variantu. Tato metoda prostě není něco, co by koberec mohlo spolehlivě a bez následků vyčistit. Ne od výrazných a zašlých skvrn. Pro nás je zcela nepochopitelné, že tuto metodu ještě nějaké firmy vůbec nabízejí. Tato technologie je dávno přežitá a naprosto nevhodná pro skutečně dokonalé a kvalitní vyčištění koberce.

Vstříknutí…

Vstříknutí chemie do koberce a rychlé odsátí v žádném případě nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců. Používaná chemie není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce, neboť zde navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar. A protože je to mokré čištění, koberce pak musí opravdu dlouho schnout.

Takže když potřebujete vyčistit koberce v nějakém podniku, kde je denní provoz, tak ho musíte na několik dní omezit, jinak by se do mokrého koberce opět snadno dostala špína. Bohužel klienty pravděpodobně láká nižší cena. Jenže si předtím mnohdy nezjistí, zda je to pro jejich koberec to pravé. Ale naši zaměstnanci a technologie si s tím dokázali poradit během jednoho čištění. Úspěch naší firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců spočívá právě ve kvalitní technologii.

Využíváme…

Využíváme silné, a přitom velmi šetrné strojové vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré nečistoty, a to i ty, které jsou v koberci usazené opravdu hodně dlouhou dobu. Tato metoda je skutečně účinná. Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Nejenže se postará o veškeré nečistoty vašeho koberce, ale kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní celý váš prostor. Poté vše vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. A přesně tohoto účinku jsme dosáhli i u tohoto koberce. Veškerá špína po předchozí skvrně zmizela, včetně fleků po extrakčním čištění a klienti i jejich zákazníci se opět mohou těšit z hezkých koberců.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *