Praha mytí oken

Jako prodejci oken spolupracujeme na čištění oken jen s tou nejlepší firmou – „Výškové práce Praha“

Říká se, že kovářova kobyla chodí bosa. Tak u nás na pobočce prodeje oken nemáme sice žádná ztrouchnivělá stará okna, ale máme samozřejmě ta naše z poslední kolekce a plastová. Rčení se na nás hodí spíše, co se týče udržování oken v čistotě. Aby to bylo k pochopení, tak naše prodejna nemá okna, jako klasické ostatní prodejny, abychom ukázali v reálu co nejvíce druhů oken, tak jich tam i tolik máme, dejme tomu jako showroom, neplní všechna funkční hledisko, ale předváděcí. – mytí oken cena

A musíme…

mytí oken Praha ve výškáchA musíme bohužel říct, že jsme až doposud nezvládali údržbu oken v nějaké rozumné podobě. Vždycky jsme skleněné části ráno setřeli papírovými utěrkami s tím známým modrým saponátem ve spreji, ale výsledek nebyl zdaleka tak uspokojující. Až jednou jsme se dohodli, že takhle to dál prostě není přípustné. Že je to naše vizitka, kterou si sami poškozujeme. Špinavá okna totiž tolik nevyniknou. Přestože jsou provedena v nejnovějším designu. Takže jsme se rozhodli, že každý z nás na internetu pohledá nějakou firmu, která se mytím oken zabývá a firmu, která se bude na lístečkách shodovat, nakonec zavoláme.

Mytí skleníků PrahaProtože drtivě vyhrála jediná firma a to Praha mytí oken, s.r.o. Na internetu totiž lidé popisovali jen samé dobré zkušenosti a to zejména v oblasti výkonu (že jsou pečliví a okna dokonale vyčistí), tak v oblasti komunikace. Máme práce nad hlavu, takže nepotřebujeme, abychom se ještě museli dohadovat s nějakými protivy a prosit o každý termín zásahu. A obojí se nám potvrdilo. Od prvního telefonátu byli hrozně milí a vstřícní, domluvili se s námi vždy tak, aby nečistili během otvírací doby prodejny. A samotný zákrok je prostě pecka. Oni nemyjí jen skleněné plochy, ale prostě veškeré komponenty od rámů až po parapety.

Takže…

Mytí zimních zahrad PrahaTakže díky tomu už opravdu můžeme dělat plnohodnotnou reklamu na naše okna a nemusíme se tak stydět, že jsou okna zamazaná a rámy zaprášené a podobně.V A SERVIS LIPKA, s.r.o. to jsou prostě skuteční profesionálové a výsledek je vždy dokonalý. Samotná technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. To je jejich vlastní inovativní trik. Který zajistí okna beze šmouh. Leštění na sucho je fyzicky velmi náročné, ale pracovníci nám vysvětlili, že jim to za to stojí. Že pokud by použili leštidla (což máme ověřeno, že většina konkurenčních úklidových firem leštidla opravdu používá) výsledek je jen dočasný.

Mytí a čištění logA to je od nich opravdu férové. Protože ano, leštidla okna hezky vyleští. Ale za chvíli začne leštidlo prostupovat. Jsou vidět tahy leštění i nevzhledné mapy. Které ještě uspíší vlivy počasí a nežijeme ve vakuu, takže tyto vlivy jsou vždy. Naopak leštěním na sucho vydrží okna dlouho dlouho krásně čistá. Proto se vždy jednou s A SERVISEM domluvíme na zásahu a vlastně, když se peníze rozdělí do počtu zásahů, je to zanedbatelná částka.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *