Čištění Praha koberce

I džem z koberce můžete odstranit, stačí se spolehnout na strojovou metodu čištění Praha 

U nás doma máme rádi všechno domácí pokud možno, takže děláme domácí marmelády, kečupy, zavařenou zeleninu a houby a tak podobně. A jednou jsme dělali zrovna třešňovou marmeládu (višně jsme tento rok žádné neměli a třešně byly fajn alternativa). Ale když jsme ji přelívali do sklenic, tak se nám jeden šufánek omylem vylil na koberec. Snažili jsme se to vyčistit, ale skvrnu jsme akorát více rozmatlali.

V ten moment jsem si říkal, že to nebyl zrovna nejchytřejší nápad pořizovat si do kuchyně koberec.Ale ta skvrna musela zmizet, logicky jsme tam o ni nestáli. Takže jsem si sedl k počítači a hledat nějakou firmu. Která by se o to postarala. Ani ne po půl hodině jsem narazil na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Praha koberce. Byly na ni jen samé pozitivní ohlasy, a tak jsme se s manželkou rozhodli, že si koberce od nich zkusíme nechat vyčistit.

Dobrý…

Dobrý dojem na mne udělali hned zezačátku. Protože domluva s nimi proběhla velmi rychle a bez problémů byli ochotni se přizpůsobit našim časovým možnostem. Které vyžadovaly čištění převážně v odpoledních až večerních hodinách. Až budeme oba doma z práce, oba pracujeme docela dlouho do odpoledne a  volno jsme si kvůli tomu brát nechtěli. Jejich služba zahrnovala strojové čištění kotoučovým strojem, které patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců.

Dost jsem si předtím o ní načetl a všichni lidí ji vychvalovali, a potom, co jsem viděl, jak vyčistili koberce u nás doma, jsem to pochopil. Koberce byly koberce ve skvělém stavu.  Po skvrnách od marmelády nezbyla ani památka a na koberci ani nebylo poznat podle vláken koberce, kde byl koberec čištěný více. Protože jejich vysavač pak všechna vlákna hezky narovnal.

Velkou…

Velkou výhodou oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny. Koberce jsou po čištění vydenzifikované, zbaveny všech roztočů a nežádoucích pachů a nečistot. Samozřejmě jsme si čištění objednali do všech prostor naší firmy. Když už jsme se rozhodli, že si na to úklidovou firmu najmeme a koberce všechny hezky prokoukly.

Byl jsem moc rád, že jejich kladné recenze na internetu mě nezklamaly a my se mohli přidat k řadě spokojených zákazníků. Z jejich odvedené práce jsme nadšení. A rozhodně jsme se na ně neobrátili naposledy. Zaměstnanci byli navíc velice milí a byla s nimi opravdu dobrá domluva. Takže za mě není nic, na co bych si u nich mohl stěžovat. Jsou to profesionálové, se kterými jsem rád spolupracoval a určitě to nebylo naposledy.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *