Dezinf. čištění koberců Praha 8, Čimice

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se soustřeďuje vždy na precizní práci a dokonalých výsledcích. Náš tým pracovníků je natolik flexibilní, že dokážeme vyhotovit zakázku do druhého dne. Specializujeme se na strojové čištění koberců v Praze 8, Čimicích, což je nejefektivnější metoda, jak hloubkově vyčistit  a dezinfikovat Váš koberec. Jiná metoda čištění se nám v minulosti neosvědčila jako tato. Čistíme jakkoliv velkou kobercovou plochu a jsme schopni odstranit veškerou špínu, se kterou si jiné firmy neporadí. Vlastníme nejmodernější kotoučové stroje,  aplikujeme vysoce účinnou chemii Bosch RTS a vysáváme nežádoucí pachy a nečistoty vysokotlakým třímotorovým vysavačem s úzkou hubicí. Extrakční metodu zásadně neaplikujeme, jelikož její výsledky nás neuspokojily. Garantujeme to, že pokud Váš koberec nevyčistíme, pak to nedokáže ani jiná firma a tento koberec je nutné vyměnit. Nepodceňujte hloubkové čištění koberců, každý koberec má svoji životnost a odborných vyčištěním se zbavíte nejen špíny, ale i alergenů a roztočů. Oslovili Vás naše postupy čištění, proto neváhejte využít našich služeb a  kontaktujte nás  telefonicky, nebo na emailu centrala@a-servislipka.cz.

Strojní čištění koberce Praha 8, Čimice

Strojní čištění koberce Praha 8, Čimice

 

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, voskování impregnace podlahy, linolea, dřevěných, litých podlah PRAHA 8

S dlouholetými zkušenostmi a kvalitním teamem, zajišťujeme kvalitní a hloubkové strojní čištění, tepování koberců Praha. Je důležité říci, že nepoužíváme žádné jiné metody, protože chceme být nejlepší a chceme mít spokojené zákazníky a nyní víme, že žádná jiná metoda nám tolik spokojených zákazníků nepřivedla. Strojní čištění, tepování koberců Praha jsme schopni zajistit pro řadu zákazníků soukromé i firemní sféry – v domácnostech, rezidencích, obchodech, restauracích, klubech, kancelářích, nemocnicích, školách, aj. Pokud budeme zajišťovat čištění koberců na vysoce frekventovaných místech častěji, bude váš koberec neustále čistý a reprezentativní, navíc předejdete silnému znečištění, které by bylo obtížné, ale i nemožné, odstranit. Nikdy se nesmí podcenit stupeň znečištění koberce a tak předejít finančně i časově nákladné výměně koberce. Nabízíme vám strojovou metodu čištění koberců, která díky svému mechanickému procesu kartáčování zaručí nejdokonalejší výsledek při čištění koberce v Praze. Je třeba říct, jak je možné, že ji označujeme za nejdokonalejší. Je to tím, že jsme vyzkoušeli mnoho jiných i levných metod, které ale neměly nikdy tak dokonalý výsledek, jako strojová metoda. Vyzkoušeli extrakční metodu, metodu parní, aj., ale žádná z nich nemá mechanický proces kartáčování, což nezajistí dobrý výsledek. Třeba u extrakční metody je vstříknuta chemie smíchaná s vodou do koberce a následně velmi rychle odsáta. Nemůže tu tedy ani chemie působit dostatečně dlouhou dobu na to, aby se nečistoty důkladně rozpustily. S těmito metodami jsme řešili mnoho nepříjemných reklamací, kdy se po důkladném proschnutí koberce objevily fleky, které byly i zaprané. V tu chvíli se už nedařilo je důkladně vyčistit a mnohdy se nedal koberec zachránit. Tento postup není správný a záleží nám na spokojenosti zákazníka, proto nabízíme metodu strojového čištění, s kterou se tyto fleky nemohou objevit. Cenově se pohybujeme na 27,-/m2 a čištění probíhá tak, že nejprve aplikujeme do koberce dezinfekční chemii BOSCH RTS a necháme ji nějakou dobu účinkovat. Po době působení následuje mechanický proces kartáčování 40 kg těžkým kotoučovým strojem GHIBLI, který díky svým 12 cm dlouhým jemným štětinkám, nepoškodí vlákna koberce ani při důkladnějším drhnutí zatvrdlých nečistot. Nečistoty, které mechanicky vykartáčovali, odsajeme v posledním kroku vysoce výkonným vysavačem AS 59, s úzkou štěrbinovou hubicí. Následuje proschnutí, kdy necháme koberec několik hodin doschnout, než jej uvedeme do provozu. Máte-li obavy z omezení provozu, tak nemusíte. Jsme tu pro vás flexibilně a pracujeme ve skupinkách, abychom vždy do otevření provozovny, ale i do provozu domácnosti, vše stihli a koberec byl suchý a k použití.

 

Čištění koberců v obchodních centrech Praha 8

Čištění koberců v obchodních centrech Praha 8

 

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ Praha 8

Specializujeme nejen na čištění koberců strojovou metodou Praha, ale také vám nabízíme mnoho dalších úklidových služeb, jako například mytí oken a výloh Praha bez použití leštidel. Nepoužíváme leštidla proto, že nezajistí dlouhodobý lesk a čistotu vašich oken a výloh. Naší suchou metodou leštění vám zaručíme, že okna není třeba čistit v krátkém čase a tak vám ušetříme finance, které by bylo třeba vynakládat na časté mytí oken. Do těchto činností spadá i práce ve výškách, kde mytí oken a čištění markýz zajišťujeme. Z bezpečnostních hledisek jsou tyto práce nabízeny za důkladného proškolení našich zaměstnanců dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Máme profesionální a aktuálně proškolený tým s platnými licencemi, který ve výškách zajistí například čištění markýz a žaluzií Praha a následnou impregnaci markýz Praha. Impregnace markýz zajistí ochranu struktury a minimalizuje stupeň znečištění. Znamená to, že se k markýze nedostanou agresivní městské spady, a tak je její údržba velmi jednoduchá. Je třeba provádět tuto impregnaci za pěkného počasí a úplného bezvětří a to ne pouze z bezpečnostních důvodů, ale hlavně proto, aby impregnace důkladně uschla a udržela se na markýze. Zajistíme vám důkladné a generální čištění podlah strojovou metodou Praha, renovace podlah Praha a krystalizace podlah Praha. Strojovou metodou vyčistíme precizně jakýkoliv druh podlahy a jakýkoliv druh znečištění. Po odstranění znečištění vám aplikujeme průmyslový polymer na podlahu, tuto službu nazýváme voskování podlah Praha. Po dobu jednoleté životnosti chrání tento průmyslový polymer vaši podlahu před poškozením a zajistí lepší údržbu podlahy, včetně protiskluzové funkce. Následně vám zajistíme i odstranění vosku z podlahy Praha a aplikujeme znovu nový. Zaměřujeme se na důkladný po stavební úklid, po rekonstrukční úklid Praha, úklid po malířích a zednících Praha a odstranění zatvrdlých nečistot ze skleněných ploch Praha. Objeví-li se na vaší fasádě, domu, zdi, garáži graffiti, tak vám zajistíme důkladné odstranění graffiti Praha a aplikaci antigraffiti ochrany Praha. AGO – antigraffiti ochrana Praha zajistí velmi snadné odstranění graffiti z vaší fasády se 100% úspěchem a bez viditelných zbylých stínů s precizním výsledkem. Spolu s AGO máte zajištěn velmi levný servis odstranění graffiti. Provedeme odstranění plísní Praha nejmodernější technologií LSG nátěrem, díky němuž vám zajistíme, že se plísně ve vašem obydlí nebudou šířit a znepříjemňovat vám život. Také nátěrem LSG zamezíme výskytu vlhkosti a šířením sanitrů po dobu 6 let.

 

100% odstranění graffity pískováním Praha 8

100% odstranění graffity pískováním Praha 8

 

MYTÍ OKEN PRAHA 8

Hledáte-li kvalitní firmu, která se zabývá úklidovými službami a s precizností a profesionalitou vám předá objednanou zakázku dle vašich přání, jsme tu právě pro vás! Od roku 1999 pro naše klienty zajišťujeme služby, které jim dělají radost a není nic víc, než vidět spokojeného klienta, který se k vám vrací a chválí vaši práci. Našim klientům nabízíme službu mytí oken Praha, kterou zajišťují naši profesionálové ze společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. S mytím oken a výloh či jiných prosklených ploch je spojeno i odstranění zatvrdlých nečistot, které bývají způsobeny například polepy, bannery, plakáty a silikony či tmely, které vznikají při rekonstrukcích a stavbách, kde se používají na izolaci a lepení. Zatvrdlé nečistoty odstraní naši zaměstnanci korundovými žiletkami, s kterými umí zacházet, jelikož jsme je odborně proškolili o jejich používání. Žiletky jsou 10 cm široké a tak se snáze rozprostře síla do celé jejich plochy a je tak snadnější nečistoty odstranit, aniž bychom poškodili skleněnou plochu nebo ji jinak znehodnotili. Ovšem je důležité upozornit, že kdyby tyto žiletky používal na odstranění zatvrdlých nečistot někdo, kdo s nimi nemá zkušenost, mohl by sklo poškrábat a v takovém případě by se musela provádět výměna skleněné tabule. Proto doporučujeme objednat naši firmu, která vám bezpečně nečistoty odstraní a to bez poškození. Po odstranění zatvrdlých nečistot omyjeme rámy oken, parapety, kličky a odstraníme zbytky pavučin či hnízd, které se v okolí oken často vyskytují. Dále nadchází umytí samotného okna a to tak, že použijeme čistý rozmývák a saponát a tím odstraníme nečistoty z oken, které setřeme gumovou stěrkou a necháme sklo proschnout. Nadchází naše speciální metoda leštění, kterou nazýváme „suchá metoda leštění oken“, ta spočívá v tom, že nepoužíváme leštidla, ale pouze 100% bavlněnou plenu s kterou doleštíme okna a zajistíme tak dlouhotrvající lesk a čistotu vašich oken. Mnohdy pracujeme ve výškách a spolu s mytím oken Praha zajišťujeme i čištění markýz Praha a čištění žaluzií Praha. Při těchto výškových pracích používáme bezpečná zařízení, na jejichž manipulaci máme příslušné licence dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Ve výškách zajistíme služby za pomoci vysokozdvižné plošiny či z hydraulického ramene, které využíváme nejčastěji. Kolikrát ale není možné tuto techniku dostat na místo, kde službu provádíme, a to kvůli nedostatku místa kde by měla technika stát a proto naši zaměstnanci ovládají techniku slaňování za pomoci horolezecké a speleologické techniky. Díky bezpečnostním proškolením, které naši kmenoví zaměstnanci vlastní je zajištěna bezpečnost práce a také bezpečnost vašeho okolí.

Profesionální mytí oken na Praze 8

Profesionální mytí oken na Praze 8

 

A SERVIS LIPKA, s.r.o. je firma s dlouholetými zkušenostmi a nejsme výborní pouze v oboru mytí oken Praha, ale také v dalších úklidových oborech, které nabízíme na našich webových stránkách www.a-servislipka.cz. Zajistíme odstranění nečistot z vašeho koberce naší nejmodernější technologií, kterou nazýváme strojové čištění koberců Praha. Díky manuálnímu drhnutí koberce naším kotoučovým strojem zajistíme důkladné vykartáčování nečistot ze struktury koberce a zatvrdlých usazenin. Měkké a 12 cm dlouhé štětinky zajistí bezpečné odstranění vzniklých nečistot bez poškození vláken koberce. Manuálním kartáčováním zrealizujeme strojové čištění podlah Praha, kdy používáme 40 kg těžký kotoučový stroj s kvalitním přítlakem a několik druhů zásaditých chemií, takže odstraníme jakékoliv nečistoty z jakéhokoliv druhu podlahy. Na nové či vyčištěné podlahy nanášíme vosk – voskování podlah Praha, který má 1 rok životnost a po celou tuto dobu chrání podlahu nejen před poškozením, ale také se snadněji udržuje a její mytí je velmi jednoduché. Navíc vosk funguje protiskluzově a tak je zajištěna bezpečnost vašich zákazníků, zaměstnanců a obyvatel vašeho objektu. V rámci údržby podlah nabízíme i renovace podlah Praha, krystalizace podlah Praha a odstranění vosku z podlah Praha. Naši profesionálové vám zajistí výškové práce Praha, do kterých je zahrnuto čištění bannerů Praha, čištění fasád Praha, čištění žaluzií Praha, čištění markýz Praha, mytí oken a mytí skleněných ploch Praha. To vše za příslušného proškolení, které mají naši zaměstnanci zajištěné lektorem a tak veškeré práce provedou bezpečně a zkušeně. V naší nabídce naleznete odstranění graffiti Praha. Ve velkých městech je neustálý problém s writtery, kteří ničí majetky našich zákazníků a klientů a to je obrovský problém bojovat s těmito lidmi. Náš boj je však velmi účinný spolu s ochranou – antigraffiti nátěr a antigraffiti nástřik Praha. Tato antigraffiti ochrana Praha zajistí nejen 100% úspěšné odstranění graffiti z vaší fasády, ale také je účinná v boji proti graffiti. A to tak, že pokud se na vaší fasádě objeví graffiti, které ihned odstraníme, sprejeři si rozmyslí, kam budou své podpisy směřovat. Jakmile zjistí, že graffiti nemá dlouhou životnost, tak na váš objekt již malovat nebudou. Navíc je s touto ochranou vaše fasáda zakonzervována před sluncem a deštěm, takže na vaši fasádu tyto vlivy nebudou působit. Jsme také velmi zkušení v boji proti plísním a nabízíme kvalitní odstranění plísní Praha, a to za účinné technologie LSG, která nejen, že chrání vaši fasádu před výskytem plísní, ale také zamezí vlhkosti, díky které tyto plísně a mechy vznikají. LSG nátěr je velmi kvalitní a zdravotně nezávadný, tudíž jej můžeme použít i v exteriérech i v interiérech. www.a-servislipka.cz

Mytí výloh a oken kvalitně Praha 8

Mytí výloh a oken kvalitně Praha 8

 

ODSTRANĚNÍ GRAFFITI Z FASÁD DOMŮ praha 8

A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje svým zákazníkům odstranění graffiti a aplikuje antigraffiti ochranu na celém území České republiky. Pro naše zahraniční klienty jsme otevřeli pobočky v Německu, Rakousku a ve Slovenské republice. Graffiti vám odstraníme téměř z každého povrchu, ale je třeba klienta upozornit, že odstranění graffiti z fasád neochráněných antigraffiti ochranou je složitější a naše úspěšnost se pohybuje na 60 – 90%. Není-li ochrana na fasádě aplikována, postupujeme tak, že graffiti odstraníme na nejvyšší možnou míru – zeslabíme intenzitu barvy. Po vyčištění fasády necháváme odborně namíchat nejbližší odstín barvy fasády a fasádu naši zaměstnanci přemalují. U barevných fasád je menší problém v tom, že na fasádu působí klimatické podmínky, déšť a slunce a odstín se díky těmto klimatickým změnám mění velmi rychle a tak je namíchání přesného odstínu velmi složité. V těchto případech není možné se trefit do přesné barvy. Zamalování odstraněného graffiti probíhá tak, že jej zarovnáme do celistvého pruhu nebo na přání zákazníka můžeme zamalovat i celou část strany domu. Antigraffiti ochrana, kterou vám naše společnost nabízí, funguje se 100% účinkem při odstranění graffiti a po graffiti nezůstane sebemenší stín. Nanášení antigraffiti ochrany probíhá následovně: – nanášíme ji v podobě nástřiku na porézní a strukturované povrchy v 6 – 12 vrstvách a v podobě nátěru ve 3 – 6 vrstvách na hladké povrchy. Životnost antigraffiti ochrany je 4 – 6 let a po celou tuto dobu máte naší společností garantován velmi levný servis odstranění graffiti. Stačí nám zavolat, že se na vaší fasádě objevily tagy či graffiti a naši technici vám přijedou graffiti odstranit nebo se domluvíte na vhodný termín, kdy graffiti bude odstraněno. Většina konkurenčních firem tvrdí, že si graffiti odstraníte sami, což není pravda – jsou potřeba konkrétní odstraňovače a také technika, kterou zajistíme precizní odstranění. A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí svým klientům mnoho jiných úklidových divizí – čištění koberců strojovou metodou, denní a pravidelný úklid domu, bytu, vily, rezidence, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících, čištění markýz a žaluzií, mytí oken a výloh, čištění podlah strojovou metodou, voskování podlah, odstranění plísní technologií LSG. www.a-servislipka.cz

 

 

Odstranění graffit pískováním Praha 8

Odstranění graffit pískováním Praha 8

 

Na těchto adresách jsme zajistili strojové čištění koberců, odeslali jsme cenové nabídky:

Na Trojce 390, 252 16 Nučice …Michnova 25, 149 00 Praha-Chodov, Praha 11 … Polívkova 41, 158 00 Praha-Jinonice, Praha 5 … Elišky Krásnohorské 25, 110 00 Praha-Josefov, Praha 1 … Vosátkova 22, 142 00 Praha- Kamýk, Praha 12 … Feřtekova 30, 181 00 Praha-Bohnice, Praha 8 … Na vinohradu 27, 147 00 Praha-Braník, Praha 4 … Pod Drinopolem 25, 169 00 Praha-Břevnov, Praha 6 … Zelená 25, 160 00 Praha-Bubeneč, Praha 6 … Chlumecká 31, 198 00 Praha-Černý Most, Praha 14 … Na Fišerce 40, 160 00 Praha-Dejvice, Praha 6 … Za Zastávkou 394, 109 00 Praha-Dolní Měcholupy, Praha 10 … Křižíkova 90, 186 00 Praha-Karlín, Praha 8 … Borovnická 25, 197 00 Praha-Kbely, Praha 19 … Čumpelíkova 23, 182 00 Praha-Kobylisy, Praha 8 … V Stráni 22, 150 00 Praha-Košíře, Praha 5 … Fillova 1105, 140 00 Praha-Krč, Praha 4 … Průmyslová 1598, 198 00 Praha-Kyje, Praha 14 … Kopečná 45, 199 00 Praha-Letňany, Praha 18 … Písnická 65, 142 00 Praha-Lhotka, Praha 4 … Světova 30, 180 00 Praha-Libeň, Praha 8 … Vlašská 30, 118 00 Praha-Malá Strana, Praha 1 … Teplárenská 28, 108 00 Praha- Malešice, Praha 10 … Rubešova 619, 256 01 Benešov … Nová 37, 370 01 České Budějovice … Urbinská 138, 381 01 Český Krumlov … Palackého náměstí 78, 386 01 Strakonice … Revoluční 376, 251 63 Strančice … Blatské sídliště 564, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Třeboňská 264, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … Nová 511, 392 01 Soběslav … Nádražní 4, 389 01 Vodňany … U Dubu 564, 373 12 Borovany … Tyršova 61, 397 01 Písek … Masarykovo nám. 259, 398 11 Protivín … Náměstí J. Gurreho 4, 373 24 Římov … Chýnovská 2213, 390 02 Tábor … Trocnovská 57, 374 01 Trhové Sviny … Husova 13, 379 01 Třeboň … Na Sadech 2, 379 01 Třeboň … Sokolovského 420, 373 82 Včelná … U Přehrady 567, 382 32 Velešín … Dubné 31, 373 84 Dubné … Boženy Němcové 97, 373 41 Hluboká nad Vltavou … Miřiovského 674, 377 01 Jindřichův Hradec … 1. máje 754, 382 41 Kaplice … Nový Doubek 360, 382 03 Křemže … Pod Cvrčkovem 849, 383 01 Prachatice … Okružní 517, 373 11 Ledenice … Sosní 30, 373 73 Lišov … Tylova 134, 257 22 Čerčany … Štemberkova 1694, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … U Jatek 964, 504 01 Nový Bydžov … Komenského 56, 549 01 Náchod-Nové Město nad Metují … Pražská 19, 277 11 Neratovice … Palackého 147, 547 01 Náchod … Ptácká 16, 293 60 Mladá Boleslav … Pražská 774, 289 03 Městec Králové … Italská 6, 276 01 Mělník … Na Mlíčníku 4, 289 22 Lysá nad Labem … Buštěhradská 107, Dubí, 272 03 Kladno … Textilní 1145, 506 01 Jičín … Národní 81, 551 01 Jaroměř … Komenského 3, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … Slezská 3, 500 03 Hradec Králové … náměstí T. G. Masaryka 20, 53401 Holice … náměstí Františka Ladislava Věka 12, 518 01 Dobruška … Palackého 44, 50303 Smiřice … Jana Amose Komenského 327, 503 53 Smidary … Tršice 133, 783 57 Tršice … Osecká 9, 751 31 Lipník nad Bečvou … Pernštejnské náměstí 726, 753 01 Hranice … V Zahradách 261, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Kelč 72, 756 43 Kelč … Seifertova 78, 757 01 Valašské Meziříčí … Jablůnka 252, 756 23 Jablůnka … Švábenice 287, 683 23 Švábenice … Nádražní 187, 768 33 Morkovice-Slížany … Nádražní 362, 768 02 Zdounky … Ratiboř 499, 756 21 Ratiboř … Liptál 515, 756 31 Liptál … Trnava 21, 763 18 Trnava … Dolní Újezd 25, 751 23 Dolní Újezd … Rožňavská 5, 779 00 Olomouc … Bělovská 303, 768 21 Kvasice … Holešovská 677, 768 24 Hulín … náměstí Míru 2, 767 01 Kroměříž … Nová 197, 768 11 Chropyně … Masarykovo náměstí 5, 752 01 Kojetín … Šafaříkova 593, 798 27 Němčice nad Hanou … Družstevní 3, 683 23 Ivanovice na Hané … Čechova 4, 751 17 Horní Moštěnice … náměstí Přerovského povstání 3, 750 02 Přerov … Lazecká 66, 779 00 Olomouc … Velehrad 18, 687 06 Velehrad … Babice 568, 687 03 Babice …Majetínská 175, 751 03 Brodek u Přerova … V Podlesí 366, 783 73 Grygov … Komárov 321, 783 72 Velký Týnec … Tršice 41, 78357 Tršice … Vrbátky 72, 798 13 Vrbátky … U hřbitova 8, 796 07 Držovice … Vodní 12, 796 01 Prostějov … Masarykovo nám. 7, 798 12 Kralice na Hané … Kpt. Jaroše 26 , 751 01 Tovačov … Chobotov 4, 751 02 Troubky … Věrovany 112, 783 75 Věrovany … Velký Újezd 158, 783 55 Velký Újezd … Na Rozkoši 156, 250 82 Tuklaty … Riegrova 23, 568 02 Svitavy … Raisova 153, 538 21 Slatiňany … Mezi Mosty 479, 533 04 Sezemice … Mládežnická 977, 289 12 Sadská … Na Obci 24, 251 01 Říčany … Boženy Němcové 32, 535 01 Přelouč … Luční 387, 251 67 Pyšely … Luční 314, 252 43 Průhonice … K Rybníku 32, 251 01 Popovičky … Masarykova 517, 250 91 Zeleneč … Mnichovická 260, 251 63 Všestary … Na Pastvinách 560, 252 42 Vestec … Jiráskova 890, 517 54 Vamberk … Na Rybníčku 348, 250 87 Mochov … Na výsluní 608, 251 64 Mnichovice … Mírová 21, 289 24 Milovice … Vrchovská 1831, 286 01 Čáslav … Sady 17. listopadu 1771, 250 88 Čelákovice … Pražská 69, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav … Smetanova 39, 294 71 Benátky nad Jizerou … Kollárova 691, 250 82 Úvaly … Zahradní 559, 562 01 Ústí nad Orlicí … Olšina 650, 517 21 Týniště nad Orlicí … Studentská 34, 290 01 Poděbrady … Na Okrouhlíku 1089, 530 03 Pardubice-Pardubice III … Na Bělidlech 30, 288 02 Nymburk … Družstevní 615, 561 51 Letohrad … Pražská 110, 250 81 Nehvizdy … Požární 170, 251 62 Mukařov … Nádražní 57, 564 01 Žamberk … Na Splachu 287, 281 63 Vyžlovka …Husova 34, Žižkov-Kutná hora, 284 01 Kutná hora … Řepíková 221, 250 84 Květnice … Nádražní 233, 289 21 Kostomlaty nad Labem … Nerudova 514, 281 63 Kostelec nad Černými lesy … Pražská 997, 280 02 Kolín … Luční 479, 250 90 Jirny … Lesní 143, 281 66 Jevany … Chvaletice 451, 53312 Chvaletice … Václavská 630, 537 01 Chrudim … Košumberk 53, 251 01 Dobřejovice … Kollárova 299, 282 01 Český Brod … Habrmanova 1556, 560 02 Česká Třebová … Za černým mostem 1425, 198 00 Praha-Kyje, Praha 9 … Bechyňská 639, 199 00 Praha-Letňany, Praha 18 … Františka Kadlece 1540/3, 180 00 Praha-Libeň, Praha 8 … Zborovská 575/41, 150 00 Praha-Malá Strana, Praha 5 … Limuzská 977/23, 108 00 Praha-Malešice,Praha 10 … Želetavská 1447/5, 140 00 Praha-Michle, Praha 4 … Plzeňská 100, 150 00 Praha-Motol, Praha 5 … K parku 719, 164 00 Praha-Nebušice, Praha 6 … Lazarská 8, 110 00 Praha-Nové Město, Praha 1 … K ochozu 1297/1, 140 00 Praha-Nusle, Praha 4 … Bellova 56, 109 00 Praha-Petrovice, Praha 10 … Hlívová 768, 104 00 Praha-Pitkovice, Praha 22 … Pod Paťankou 2559/3, 160 00 Praha-Podbaba, Praha 6 … Levá 393/17, 147 00 Praha-Podolí, Praha 4 … Jiřická 164/22, 190 00 Praha-Prosek, Praha 9 … Ke goniu 37, 164 00 Praha-Přední Kopanina, Praha 6 … Brumovská 522, 766 01 Valašské Klobouky … Hildy Synkové 942, 763 31 Brumov-Bylnice – Brumov … Mladotická 731, 763 21 Slavičín … Bezručova čtvrť 793, 687 71 Bojkovice … Družstevní 786, 763 26 Luhačovice … Leoše Janáčka 144, 763 26 Pozlovice … Za Humny 1463, 688 01 Uherský Brod … Pod Babykou 285, 755 01 Vsetín … Kamenná 28, 760 01 Zlín … Vlčnov 1045, 687 61 Vlčnov … Pod Sádkama 1534, 687 25 Hluk … Hoštáky 78, 687 51 Nivnice … Bánov 737, 68754 Bánov … Hovězí 157, 75601 Hovězí … Halenkov 765, 756 03 Halenkov … Na Potoku 369, 756 54 Zubří … Nový Hrozenkov 795, 756 04 Nový Hrozenkov … Velké Karlovice 1022, 756 06 Velké Karlovice … Horní Bečva 54, 756 57 Horní Bečva … Valašská Bystřice 130, 756 27 Valašská Bystřice … Zašová 151, 756 51 Zašová … Kulturní 1738, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … Kvítkovická 1533, 763 61 Napajedla … Na Kopci 68, 686 01 Uherské Hradiště … Obilní čtvrť 343, 686 03 Staré Město … tř. Osvobození 1388, 765 02 Otrokovice … Na Hrázi 428, 763 15 Slušovice … Sadová 1028, 763 12 Vizovice … Lysá 581, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Lidečko 440, 756 12 Lidečko … Brněnská 561/124, 586 01 Jihlava … Dlážděná 816/62A, 641 00 Brno – Žebětín … Blanenská 435/108, 664 34 Kuřim … Kollárova 480/98, 676 02 Moravské Budějovice … Lipartova 163/98, 588 32 Brtnice … Masarykovo náměstí 206/59, Horka-Domky -Třebíč, 674 01 Třebíč … Pražská 289/98, 675 26 Želetava … Třináctky 119/114, 671 72 Miroslav … Hybešova 387/51, 664 91 Ivančice … Hladov 170/124, 67555 Hrotovice … Majrov 726/97, 664 11 Zbýšov … Na Štěpnici 155/124, 665 01 Rosice … Školní 253/91, 672 01 Moravský Krumlov … Habrová 2220/63, 594 01 Velké Meziříčí … Králova 1832/61, 666 01 Tišnov … Staňkova 320/91, 588 56 Telč … Havlíčkovo náměstí 233/62, 591 16 Žďár nad Sázavou … U Školy 605/94, 594 51 Křižanov … Zájezdní 320/62, 642 00 Brno-Bosonohy … Žitná 543/80, 664 48 Brno – Moravany … Tyršova 309/98, 595 01 Velká Bíteš … Komenského 143/61, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Brněnská 120/87, 691 23 Pohořelice …

 

 

 

 

 

 

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *