Výškové práce Brno

Čištění fasád výškové do hl., mytí oken, Brno Bystrc

Čištění fasád výškové do hl., mytí oken, Brno Bystrc

Naši zaměstnanci jsou profesionálové ve svém oboru, jsou pravidelně proškoleni a mají čistý trestní rejstřík. Nabízíme kompletní úklidové práce pro administrativní, průmyslové a zdravotní objekty, úklid bytů a společných prostor domů, mytí oken, výškové práce, strojové čištění koberců a čalounění, strojové čištění podlah, voskování podlah – fluatace, odstraníme Vám grafity z majetku, spreje, fixy a aplikujeme antigrafitovou ochranu. Naše služby nabízíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Výlohy myjeme většinou v obchodních jednotkách nákupních center v servisních cyklech 1×7, 1×14, 1×30, 1×60, 1×190 dní nebo nepravidelně v časech, které si zvolí sám zákazník. Stále žádanější službou je nanášení samočisticí hydrofobní impregnace GLS. Nanovrstva Vám zajistí ochranu před nežádanými nečistotami. Tato ochrana v Brně Bystrci prodlužuje životnost Vašich oken a působí po dobu 5-ti let.

 

 

 

Mytí oken, výloh, čištění fasád i ve výšce. Práce ve výškách

Pro naše zákazníky máme vytvořenou divizi mytí oken Brno, kterou již využívá mnoho významných klientů, kteří u nás tuto službu využívají jak jednorázově, tak i mají nastavený cyklus v opakovaném režimu – servisní mytí oken Brno. Od roku 1999, kdy jsme vyšli na trh s našimi úklidovými službami se neustále snažíme zdokonalit naše služby tak, aby byli naši zákazníci spokojeni, byly jim nabízeny služby s kvalitními výsledky a naše služby měly dlouhodobou výdrž. Služba mytí oken Brno, je realizována suchou metodou leštění oken, kterou můžeme zajistit dlouhotrvající lesk a čistotu vašich oken. Vyzkoušeli jsme různá leštidla, ale stejně nyní víme, že použití leštidel je zbytečné a není třeba je využívat. Mytí oken Brno, mytí výloh Brno a mytí prosklených ploch Brno je zajištěno suchou metodou leštění. Suchá metoda leštění spočívá v tom, že nejdříve umyjeme skleněnou plochu čistým rozmývákem spolu se saponátem, umyté nečistoty odstraníme gumovou stěrkou a necháme okno proschnout. Následně okno doleštíme 100% suchou bavlněnou plenou, kterou dosáhneme dlouhotrvajícího lesku a čistoty oken. Díky naší suché metodě vám ušetříme finance za časté mytí oken Brno, které v našem případě nebude třeba tak často opakovat. To by ovšem za použití leštidel nebylo možné garantovat, jelikož leštidla na sebe navazují prach a nečistoty poletující ve vzduchu a tak ve velmi krátkém čase vzniknou tahy a kruhy, které jsou na oknech viditelné z důvodu leštící techniky. Proto nepoužíváme leštidla, ale pouze suchou metodu leštění, která tyto kruhy a tahy neutvoří a naopak zůstanou okna čistá déle, než při použití leštidel. Mytí oken Brno realizujeme pro obchodní domy, restaurace, nemocnice, úřady, školy, ale také pro klienty, kterým umýváme okna v domácnostech, bytech a jiných soukromých prostorech. Veškeré práce zajišťují naši profesionálové, díky kterým jsme jedna z nejlepších firem na českém trhu. Zaměstnáváme pouze kmenové pracovníky a ne sezonní brigádníky a to z toho důvodu, že pracujeme v sektorech, za které je třeba nést zodpovědnost a zakázky provádět opatrně, aby nebyl poškozen zákazníkův majetek. Kdybychom využívali pracovní síly, které nemáme dokonale zmapované, tak za ně nemůžeme ručit. Proto jsou naši pracovníci kmenoví a bezúhonní a dáváme jistotu, že nebude o vašem soukromí nic vynášeno mimo váš objekt či firmu. Spolu se zakázkou mytí oken Brno souvisí dokonalé odstranění okolních nečistot – odstraníme zbytky pavučin a hnízd z oken, omyjeme parapety, omyjeme kličky oken a následně myjeme okna naší již zmíněnou metodou. Tak můžeme označit zakázku za profesionálně provedenou a můžeme ji zákazníkovi předat.

 

Profesionální mytí oken v Praze

Profesionální mytí oken v Praze

 

Odstranění plísní, řas, mechů, sporů z fasád, zdí. Nátěr proti plísním

S našimi profesionálními pracovníky je radost spolupracovat a i díky nim jsme rozšířili naše služby, které nyní nerealizujeme pouze v České republice, ale také v Německu, Rakousku a ve Slovenské republice, kde jsme utvořili pobočky pro naše klienty v zahraničí, abychom jim byli nablízku a zajistili jim naše služby rychle a kvalitně. Nabízíme i další úklidové služby a jedna z takových služeb je i čištění koberců Brno. Koberce čistíme nejspolehlivější metodou, kterou v dnešní době můžeme nabídnout – strojovou metodou. Při strojové metodě používáme kombinaci dezinfekční chemie BOSCH RTS, kotoučového stroje GHIBLI a vysoce výkonný třímotorový vysavač k odsátí nečistot a vlhkosti, kterou zajistila použitá chemie. Mechanické kartáčování nabízí pouze naše metoda strojová a je pro kvalitní vyčištění koberce velmi důležitá, protože pouze díky ní docílíme spolehlivě a kvalitně vyčištěného koberce. Levné metody v žádném případě nepoužíváme a ani je nedoporučujeme, a to z vlastní zkušenosti, které nebyly příznivé. Strojovou metodou zajišťujeme i čištění podlah Brno  a kotoučovým strojem a několia zásaditými roztoky odstraníme nečistoty ze spár a struktury vaší podlahy. Při dokonalé údržbě podlah jsme rozšířili nabídku i o renovace podlah Brno a krystalizace podlah Brno a vašim podlahám navrátíme život. Zajistíme na umyté a nové podlahy voskování podlah Brno průmyslovým polymerem. Tak podlahu zakonzervujeme před hloubkovými nečistotami, poškrábáním a s protiskluzovou funkcí, kterou uvítáte zvláště tam, kde je vysoká koncentrace osob. Vosk vydrží 1 rok a po roce vám zajistíme odstranění vosku z podlah Brno, kdy starý vosk sundáme a naneseme znovu nový. V nově zařízených objektech zajistíme před nastěhováním po stavební úklid Brno, po rekonstrukční úklid Brno, úklid po malířích a zednících Brno s kompletním odstraněním cementových a vápenatých závojů a za použití silných chemií. Odstraníme veškeré nečistoty z nábytku, podlah a skleněných ploch, které je třeba zbavit hlavně zatvrdlých nečistot a prachu. Ve velkých městech je vysoký objem problémových vandalů a s tím spojen i boj proti graffiti – odstranění graffiti Brno. Graffiti odstraňujeme z fasád neošetřených antigraffiti ochranou, a tak je naše úspěšnost 60 – 90%. Takové fasády opravíme a přemalujeme, aby byly zase bez známek poškození. Pro ochranu fasády zajistíme aplikaci antigraffiti ochrany Brno, tak je odstranění graffiti 100% úspěšné a aplikujeme vám ji za bezkonkurenční cenu od 120,- /m2. S AGO vám naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. zaručuje i velmi levný servis odstranění graffiti. Odstranění plísní a mechů  realizujeme LSG nátěrem – nátěr proti plísním a zamezíme tak tvoření vlhkosti, tvorbu zelených sanitrů a veškerá plíseň zmizí. www.a-servislipka.cz

 

Oprava fasády rodinného domu

Oprava fasády rodinného domu

 

Strojové rotační čištění koberců, čalounění, křesel, sedaček

Cílem naší společnosti je spokojenost zákazníka a s tím souvisí i nabídka kvalitních služeb. Za dobu působnosti na trhu jsme získali mnoho významných zákazníků, skvělých ohlasů, ale i negativních ohlasů. S negativními ohlasy bylo důležité něco dělat, tak se neustále školíme, vymýšlíme, inovujeme. Techniky a metody, které při jednotlivých službách nabízíme, stále modernizujeme a sledujeme trh, zda naši dodavatele nepřijdou s něčím novým, abychom to odzkoušeli a zapojili do našich služeb. Jednou takovou službou je i čištění koberců. Na trhu úklidových služeb se pohybujeme od roku 1999, vyzkoušeli jsme za tuto dobu mnoho metod, účinné i neúčinné, abychom je odzkoušeli a s tím i hledali „pro“ a „proti“. Naše firma zajišťuje nejspolehlivější strojové čištění koberců Brno, tedy momentálně nejspolehlivější, jelikož neexistuje zatím žádná lepší metoda. Vyzkoušeli jsme i levné metody, metody bez mechanického kartáčování – extrakční, metodu suchou parou, metodu mokrou parou, aj. Důležité je říci, že mechanický prvek kartáčování má svůj smysl. I když jsou použity různé a kvalitní chemie, bez vykartáčování nečistot ze struktury koberce nemůžeme označit koberec za vyčištěný a tím nastává hlavní problém. Chemie v koberci působí velmi krátkou dobu na to, aby dostatečně rozpustila nečistoty, a tak se stane to, že napůl rozpuštěné nečistoty jsou okamžitě odsáty vysavačem a po zaschnutí koberce mohou vytvořit mapy či fleky. Ty je při dalším čištění velmi obtížné znovu odstranit a někdy i nemožné. S levnými metodami tudíž přicházely i nepříjemné reklamace. A reklamace rovná se nespokojený zákazník. Chceme pouze spokojené zákazníky, kterým nabídneme čištění a tepování koberců Brno metodou spolehlivou, profesionální a takovou, která dokáže odstranit nečistoty ze struktury koberce i povrchové zatvrdlé nečistoty. Nalezli jsme strojovou metodu čištění koberců a nyní víme, že zatím nikdo nevynalezl lepší metodu. Strojová metoda, jak již napovídá název, má důležitý prvek – mechanické kartáčování. Aplikujeme nejdříve dezinfekční chemii BOSCH RTS a necháme ji působit na nečistoty hluboko ve struktuře. Chemie je naváže a po chvíli působení podrobíme koberec mechanickému kartáčování kotoučovým strojem GHIBLI, který chemii rozpění a vykartáčuje nečistoty z vláken koberce na povrch, odkud je odsajeme vysoce výkonným třímotorovým vysavačem AS 59. Vysavačem odstraníme jak nečistoty, tak i přebytečnou vlhkost a necháme koberec několik hodin odpočívat, aby důkladně doschnul. Takto můžeme označit koberec za opravdu dokonale vyčištěný, zbavený roztočů a nečistot ze struktury koberce.

 

Čištění koberců a čalounění Brno

Čištění koberců a čalounění Brno

 

Nano impregnační nátěr výloh, oken, střešních oken, fasád i ve výšce

Námi nabízené služby jsou stále více žádané a objem prací stoupá. S tím se rozrůstají i pobočky společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. Pro zahraniční klienty fungujeme už i v Německu, v Rakousku, na Slovensku a na celém území České republiky. Do nabídek naší společnosti řadíme po stavební úklid Brno, úklid po řemeslnících Brno, kdy zajistíme celkové odstranění nečistot po předělávkách objektu. Do těchto po stavebních úklidů zahrneme také mytí oken a výloh Brno, čištění markýz Brno, čištění fasád Brno. Zmíněné služby realizujeme i jako samostatné zakázky nebo zajišťujeme mnoha významným klientům servisní mytí oken Brno v nastavených intervalech. Pro výškové práce Brno jsme vybaveni kvalitní technikou a jsme proškoleni a máme platné certifikace podle § 134 odst. 2 a podle  § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Pro údržbu špatně přístupných skleněných ploch, skleněných fasád, anebo prostě jen zákazník nechce využívat servisní mytí oken, ale jeho okna chce mít stále čistá, nabízíme novinku GLS hydrofobní nanotechnologie Brno. Tato nanotechnologie zajistí samočištění oken, a to dobu 4 – 6 let, kdy není třeba jakkoliv zasahovat a mýt skleněnou plochu. V boj proti vandalismu zajistíme odstranění graffiti Brno, s kterým je ve velkých městech téměř pořád problém. Po odstranění graffiti z neošetřené fasády zajistíme opravu fasády, která je potřeba, jelikož je naše úspěšnost téměř 60 – 90%. Antigraffiti ochrana Brno zaručí 100% úspěšnost při odstranění graffiti z fasády a navíc vám spolu s AGO garantujeme servisní levné odstranění graffiti, kdy nás stačí jen zavolat a my k vám dojedeme graffiti odstranit nejpozději však do 14 dnů. Životnost antigraffiti ochrany je cca 4 až 6 let a po celou tuto dobu platí náš servis. Naši zákazníci u nás využívají službu čištění podlah strojovou metodou Brno. Kotoučovým strojem s použitím zásaditých chemií a vysoce výkonného vysavače jsme schopni odstranit nečistoty ze struktury a spár. S čištěním podlah doporučujeme konzervaci – voskování podlah Brno průmyslovým polymerem. Podlahu zakonzervujeme před nečistotami, poškrábáním a zajistíme tím snadnou údržbu, a to po dobu životnosti vosku – 1 rok. Po uplynutí doby životnosti k vám přijedou naši technici, kteří zrealizují odstranění vosku z podlah Brno a aplikují na vaše přání nový, který nadále bude chránit vaši podlahu. Využijte naše kvalitní odstranění plísní Brno. Plísně, které se objevují u vás doma, ale i na fasádě odstraníme a aplikujeme LSG nátěr, který zabrání tvorbě vlhkosti a zelených sanitrů. LSG technologie zajistí odstranění plísní a zakonzervování fasády. Je zdravotně nezávadná a můžeme ji bez obav nanášet i ve vnitřních prostorech vašeho objektu. Díky tomu je ochráněno vaše zdraví.

 

Umývání výloh a oken Praha

Umývání výloh a oken Praha

 

Odstranění polepů, folií, samolepek, graffiti, fixů, sprejů

 A SERVIS LIPKA, s.r.o. svým zákazníkům nabízí kvalitní odstranění graffiti a aplikaci antigraffiti ochrany na celém území České republiky. Abychom uspokojili také zahraniční klientelu, vytvořili jsme pobočky v Německu, Rakousku a ve Slovenské republice. Odstraníme graffiti téměř z každého povrchu, ale je třeba zdůraznit, že odstranění graffiti z fasád neochráněných antigraffiti ochranou je složitější a v  těchto případech se naše úspěšnost pohybuje na 60 – 90%. Pokud není antigraffiti ochrana na fasádě aplikována postupujeme takto – graffiti odstraníme na nejvyšší možnou míru, což znamená, že zeslabíme intenzitu barvy a následně necháváme odborně namíchat nejbližší odstín barvy fasády a fasádu vám zamalujeme. U barevných fasád je menší problém v tom, že na fasádu působí klimatické podmínky, jako jsou déšť a slunce, takže se odstín mění, a to velmi rychle. Namíchání přesného odstínu je velmi složité a je témě nemožné se trefit do přesné barvy. Proto tedy postupujeme při zamalování odstraněného graffiti tak, že jej zarovnáme do celistvého pruhu či provedeme zamalování celé části strany domu. Antigraffiti ochrana, kterou vám aplikuje naše společnost, je velmi dobrá v tom, že při odstranění graffiti jsme 100% úspěšní + je vám po celou dobu životnosti realizován kvalitní a levný servis odstranění graffiti. Při použití AGO nezůstane po graffiti sebemenší stín a při nanesení antigraffiti ochrany postupujeme takto – antigraffiti ochrana je v podobě nástřiku na porézní a strukturované povrchy v 6 – 12 vrstvách a v podobě nátěru ve 3 – 6 vrstvách na hladké povrchy. Životnost zmíněné ochrany je 4 – 6 let. Při výskytu graffiti stačí, když nám dáte vědět a naši technici vám přijedou graffiti odstranit v nejbližším možném termínu, na kterém se dohodnete. Jiné konkurenční firmy, které realizují aplikaci antigraffiti ochrany stále tvrdí, že si graffiti odstraníte sami. Toto tvrzení není úplná pravda a jsou potřeba konkrétní odstraňovače a také technika, kterou je provedeno kvalitní odstranění. Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí svým klientům i další úklidové divize – čištění koberců strojovou metodou, denní a pravidelný úklid domu, bytu, vily, rezidence, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících, čištění markýz a žaluzií, mytí oken a výloh, čištění podlah strojovou metodou, voskování podlah, odstranění plísní technologií LSG. www.a-servislipka.cz

 

Odstranění graffity pískováním Praha

Odstranění graffity pískováním Praha

 

Na níže uvedených adresách jsem zajišťovali servisní mytí výloh a umývání oken:

Studniční 36, 617 00 Brno-Brno-jih … Pěstitelská 29, 619 00 Brno-Brno-jih … Pflegrova 37, 613 00 Brno-Brno-sever … Pod Ostrou 24, 621 00 Brno-Brno-Ivanovice … Strmá 24, 616 00 Brno-Brno-Žabovřesky …  Tuřanka 65, 627 00 Brno-Brno-Slatina … Tyršova 21, 612 00 Brno-Královo Pole, Brno … Za Hasičkou 23, 619 00 Brno-jih … Neumannova 48, 602 00 Brno-Brno-střed … Horákova 23, 616 00 Brno-Žabovřesky …  Střední 418, 664 48 Brno – Moravany … Jírova 35, 628 00 Brno-Líšeň … Dunajevského 62, 616 00 Brno -Žabovřesky, Brno … Havlíčkova 457, 664 34 Kuřim … Rotalova 117, 614 00 Brno-Brno-sever … Staré náměstí 51, 619 00 Brno-jih, Dolní Heršpice …Obilní trh 23, 602 00 Brno – střed, Brno … Příkop 24, 60200 Brno-střed … Vedlejší 26, 625 00 Brno-Bohunice … Pramenná 28, 641 00 Brno – Žebětín, Brno … Jeneweinova 54, 617 00 Brno – Komárov, Brno … Hájecká 30, 618 00 Brno – Černovice, Brno … Obecká 63, 628 00 Brno – Líšeň, Brno … Travní 21, 634 00 Brno-Brno-Nový Lískovec … Myslínova 24, 612 00 Brno-Brno-Královo Pole … Koniklecová 24, 634 00 Brno-Nový Lískovec … Jedličkova 161, 50303 Smiřice … Maršála Koněva 465, 506 01 Jičín … Nádražní 137, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … 6. května 819, 53401 Holice … Mostecká 3, 500 02 Hradec Králové … Za Koncem 14, 289 22 Lysá nad Labem … Orlická 271, Pražské Předměstí -Jaroměř, 551 01 Jaroměř … Máchova 10, 276 01 Mělník … Braunova 2912, 272 01 Kladno … Na Karmeli 9, 293 80 Mladá Boleslav … Masarykovo náměstí 3, 504 01 Nový Bydžov … Polní 464, 549 01 Nové Město nad Metují … Kladská 1090, 547 01 Náchod … Mírová 387, 518 01 Dobruška … Družstevní 136, 50353 Smidary … Na Báňské 75, 28903 Městec Králové … Masarykova 939, 51601 Rychnov nad Kněžnou … nám Republiky 1397, 277 11 Neratovice … Brodek u Přerova 12, 75103 Brodek u Přerova …  Nad Chmelnicí 259, 68706 Velehrad … Babice 44, 687 03 Babice … Kroměřížská 314, 768 21 Kvasice … Kroměřížská 130, 768 24 Hulín … Kotojedská 9, 767 01 Kroměříž … Hrad 487, 768 11 Chropyně …  náměstí Svobody 1414, 752 01 Kojetín … Jablonského 371, 798 27 Němčice nad Hanou  … Malinovského 6, 683 23 Ivanovice na Hané … Havlíčkova 28, 751 17 Horní Moštěnice … Žerotínovo náměstí 32, 750 02 Přerov … Švábenice 273, 683 23 Švábenice … Nový Svět 127, 768 33 Morkovice-Slížany … Světlá 330, 768 02 Zdounky … 8.Května 214, 783 73 Grygov … Tršice 34, 78357 Tršice … Vrbátky 72, 798 13 Vrbátky … Konečná 17, 796 07 Držovice … Za Kosteleckou ulicí 3900, 796 01 Prostějov … Komárov 129, 798 12 Kralice na Hané … Smetanova 217, 751 01 Tovačov … Nová čtvrť II 6, 751 02 Troubky … Velký Újezd 13, 783 55 Velký Újezd … Tršice 29, 783 57 Tršice … Souhradní 1391, 751 31 Lipník nad Bečvou … Svatoplukova 75, 753 01 Hranice … Vodní 13, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Kelč 64, 756 43 Kelč … Kálalova 844, 757 01 Valašské Meziříčí … Jablůnka 95, 756 23 Jablůnka … Ratiboř 498, 756 21 Ratiboř … Liptál 3, 756 31 Liptál … Trnava 324, 763 18 Trnava … U botanické zahrady 9, 779 00 Olomouc … Na vlčinci 3, 779 00 Olomouc … Poštovní 348, 742 13 Studénka … U Vodojemu 1184, 757 01 Valašské Meziříčí … Na vyhlídce 941, 739 44 Brušperk … U nemocnice 3, 742 35 Odry … Zašovská 161, 757 01 Valašské Meziříčí … Záhumenní 48, 742 21 Kopřivnice … Vančurova 14, 741 01 Nový Jičín … Vrchlického 950, 742 58 Příbor … Poštovní 768, 742 13 Studénka … Štefánikova 2, 742 21 Kopřivnice … Zborovská 292, 738 01 Frýdek-Místek … Šachtiska 1592, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … U Tírny 1023, 744 01 Frenštát pod Radhoštem …Tolstého 2, 741 01 Nový Jičín … Větřkovská 830, 742 58 Příbor … U Kasáren 8, 757 01 Valašské Meziříčí … U Rybníka 395, 741 01 Nový Jičín … Skautská 2658, 738 01 Frýdek-Místek … Záhuní 1040, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Tovární 131, 742 45 Fulnek … Školská čtvrť 1261, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … K Rovni 133, 739 42 Frýdek-Místek … Štefánikova 4, 742 21 Kopřivnice … Veselská 5, 742 35 Odry … Žerotínova 1218, 757 01 Valašské Meziříčí … Valašská 2, 741 01 Nový Jičín … Sjednocení 842, 742 13 Studénka … Wolkerova 463, 742 58 Příbor … V. Poláka 7, 741 01 Nový Jičín …K Zelinkovicím 198, 739 42 Frýdek-Místek … U Tírny 195, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Zámecká 375, 742 45 Fulnek … Třanovského 1323, 757 01 Valašské Meziříčí … Žerotínova 10, 757 01 Valašské Meziříčí … Výsypy 925, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Zelená 323, 738 01 Frýdek-Místek … Záhumenní 3, 742 21 Kopřivnice … Václava Vantucha 1325, 738 01 Frýdek-Místek … Záhumenní 2, 742 21 Kopřivnice … Závodí 283, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Soukenická 698, 739 44 Brušperk … Sjednocení 631, 742 13 Studénka … V. Poláka 11, 741 01 Nový Jičín … 17. listopadu 4, 742 21 Kopřivnice … Závodí 281, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Rabasova 38/51, 708 00 Ostrava-Poruba … Kosatcová 39/451, 725 29 Ostrava-Petřkovice … Jabloňová 39/45, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … Sídlištní 40/212, 724 00 Ostrava-Proskovice … Menšíkova 52/62, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Na Josefské 40/524, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Na Mlýnoze 35/42, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Praskova 37/65, 722 00 Ostrava-Třebovice … Františka Formana 56/432, 700 30 Ostrava-Dubina, Ostrava-jih … Krašická 36/64, 720 00 Ostrava-Hrabová … Nová kolonie 68/100, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Na Pastvisko 39/55, 723 00 Ostrava-Martinov … Lechova 37/641, 715 00 Ostrava-Michálkovice … Janáčkova 40/20, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Podolí 55/411, 712 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Nad Plesenkou 32/64, 725 27 Ostrava-Plesná … Podhájí 122/370, 687 71 Bojkovice … Masarykova 225/86, 763 26 Luhačovice … Pod Větrníkem 143/131, 763 26 Pozlovice … Bří Lužů 156/108, 688 01 Uherský Brod … 4. května 886/205, 755 01 Vsetín … Pod vrškem 2926/61, 760 01 Zlín … Vlčnov 820/350, 687 61 Vlčnov … Sadová 1401/160, 687 25 Hluk … Sídliště 946/64, 687 51 Nivnice … Bánov 117/470, 68754 Bánov …  Hovězí 727/42, 75601 Hovězí … Halenkov 227/430, 756 03 Halenkov …  Převrátí 1022/53, 756 54 Zubří … Pod kopcem 997/11C, 641 00 Brno – Žebětín … Křížkovského 267/414, 664 34 Kuřim … Bezručova 41/24, 666 01 Tišnov … Nádražní 550/37A, 594 01 Velké Meziříčí … Neumannova 22/64, 591 01 Žďár nad Sázavou … Zámecká 21/441, 672 01 Moravský Krumlov … F. B. Zvěřiny 232/45, 675 55 Hrotovice … Na Brněnce 565/21, 664 91 Ivančice … Havířská 699/25, 66411 Zbýšov … Žerotínovo náměstí 21/62, 665 01 Rosice … Zemědělská 474/62, 588 32 Brtnice … Masarykovo náměstí 189/41, 594 51 Křižanov … náměstí Svobody 923/47, 676 02 Moravské Budějovice … Beringerova 388/21, 588 56 Telč … Znojemská 1022/68, 691 23 Pohořelice … Družstevní 110/21, 67526 Želetava … K Berce 718/13, 642 00 Brno – Bosonohy … Nádražní 1227/68, 671 72 Miroslav … Komenského náměstí 157/29, 674 01 Třebíč … Slunná 24/35, 664 48 Brno – Moravany …  Na Hliništi 2013/11, 586 01 Jihlava … Za Loukama 277/624, 595 01 Velká Bíteš … Bítešská 33/41, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Panská 4, 110 00 Praha-Praha 1 … Na hrádku 9, 128 00 Praha-Praha 2 … Libická 12, 130 00 Praha-Praha 3 … Milevská 27, 140 00 Praha-Praha 4 … Na Farkáně III 37, 150 00 Praha-Praha 5 … Na bateriích 27, 162 00 Praha-Praha 6 … Milady Horákové 34, 170 00 Praha-Praha 7 … Nad Šutkou 10, 182 00 Praha-Praha 8 … Lisabonská 9, 190 00 Praha-Praha 9 … Minská 5, 101 00 Praha-Praha 10 … Ústavní 96, 181 00 Praha-Bohnice, Praha 8 … Vrbova 5, 147 00 Praha-Braník, Praha 4 … Vaníčkova 6, 169 00 Praha-Břevnov, Praha 6 … Šmeralova 6, 170 00 Praha-Bubeneč, Praha 7 … Vlčkova 7, 198 00 Praha-Černý Most, Praha 14 … K rybníku 7, 181 00 Praha-Čimice, Praha 8 … Wuchterlova 8, 160 00 Praha-Dejvice, Praha 6 … Na Návsi 19, 109 00 Praha-Dolní Měcholupy, Praha 10 … Na Pernikářce 29, 160 00 Praha-Hanspaulka, Praha 6 … Arkalycká 7, 149 00 Praha-Háje, Praha 11 … Nademlejnská 2, 198 00 Praha-Hloubětín, Praha 14 … Slivenecká 65, 152 00 Praha-Hlubočepy, Praha 5 … Pod Kopcem 5, 147 00 Praha-Hodkovičky, Praha 4 … Tusarova 31, 170 00 Praha-Holešovice, Praha 7 … Milánská 418, 109 00 Praha-Horní Měcholupy, Praha 15 … Hodějovská 593, 198 00 Praha-Hostavice, Praha 14 … Štěrboholská 22, 102 00 Praha-Hostivař, Praha 15 … Pohořelec 19, 118 00 Praha-Hradčany, Praha 1 … tř. 5. května 56/595, 373 82 Včelná … Lesní 752/35, 379 01 Třeboň … Komenského 447/62, 374 01 Trhové Sviny … Krátká 85/198, 251 63 Strančice … Heydukova 378/76, 386 01 Strakonice …Mrázkova 61/32, 92 01 Soběslav … Svahová 421/46, 251 66 Senohraby … Svatojanská 228/76, 373 24 Římov … Masarykovo náměstí 51/76, 398 11 Protivín … Náměstí Přátelství 711/79, 383 01  Prachatice II, Prachatice … Karlova 135/68, 397 01 Písek … Palackého 115/76, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … Souběžná 49/668, 373 72 Lišov … Lazenská 605/55, 373 11 Ledenice … Pod Jáníčkem 135/579, 382 03 Křemže … Horská 45/38, 382 41 Kaplice … Röschova 877/35, 377 01 Jindřichův Hradec … Dvořákova 688/252, 373 41 Hluboká nad Vltavou … Dubné 191/25, 373 84 Dubné … Třeboňská 251/35, 373 12 Borovany … Šumavská 535/68, 381 01 Český Krumlov … U Tří lvů 33/79, 370 01 České Budějovice … Masarykova 364/76, 257 22 Čerčany … Longenova 1748/82, 256 01 Benešov … Elektrárenská 380/79, 389 01 Vodňany … Blatské sídliště 597/25, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Sídliště 535/65, 382 32 Velešín … Cihelní 8, 747 21 Kravaře … Bílovecká 148, 747 06 Opava … Bartákova 11, 795 01 Rýmarov …Cihelní 21, 748 01 Hlučín … Bílovecká 94, 747 06 Opava … Bochenkova 3, 748 01 Hlučín … Hlavní 196, 747 06 Opava … Olomoucká 74, 746 01 Opava … Husova 11, 792 01 Bruntál … Hornická 7, 748 01 Hlučín … Gagarinova 1, 692 01 Mikulov … Růžová 37, 691 42 Valtice … Měšťanská 70, 695 01 Hodonín … nám. 17. listopadu 1540, 696 62 Strážnice … Cihlářská 135, 691 44 Lednice … U Dráhy 82, 691 55 Moravská Nová Ves … náměstí Vítězství 283, 685 01 Bučovice … Důl Josef 824, 696 03 Dubňany … Kovářská 1403, 696 62 Strážnice … Sokolská 2, 691 45 Podivín … Štefánikova 3, 695 01 Hodonín … Proletářská 17, 696 01 Rohatec … Pod Hájkem 8, 692 01 Mikulov … 17. listopadu 3, 690 02 Břeclav … 1. máje 247, 691 02 Velké Bílovice … Břeclavská 656, 691 44 Lednice … Na Nábřeží 71, 736 01 Havířov … Míru 473, 735 31 Bohumín … Čs. armády 1042, 735 81 Bohumín … Astronautů 10, 736 01 Havířov …Frýdecká 136, 737 01 Český Těšín … Alexandra Sergejeviče Puškina 11, 736 01 Havířov … Alšova 6, 733 01 Karviná … Blatná 529, 735 31 Bohumín … Březová 793, 735 14 Orlová … Beskydská 720, 739 61 Třinec … U Studny 9, 734 01 Karviná … Sokolovská 4, 735 06 Karviná … Alexandra Sergejeviče Puškina 9, 736 01 Havířov … Březová 16, 734 01 Karviná … K Holotovci 51, 735 11 Orlová … Bohumínská 4, 735 06 Karviná … Blatná 69, 735 31 Bohumín … Bílovecká 115, 747 06 Opava … Bochenkova 24, 748 01 Hlučín … Hlavní 217, 747 06 Opava … Olomoucká 95, 746 01 Opava … Husova 30, 792 01 Bruntál … Hornická 30, 748 01 Hlučín … Bajgarova 36, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Podvihovská 40, 747 70 Opava-Komárov …  Albertova 39, 767 01 Kroměříž …26. dubna 135, 725 27 Ostrava-Plesná … Hlavní 217, 747 06 Opava … Na Zátiší 21, 747 20 Vřesina … Hlučínská 757, 747 27 Kobeřice … Lipová 26, 747 23 Bolatice … Opavská 75, 747 21 Kravaře … Hájecká 83, 747 22 Dolní Benešov … Opavská 189, 747 64 Velká Polom …

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *