Praha mytí oken

Chcete okna jako ze škatulky? Vyzkoušejte suchou metodu leštění

mytí oken Praha ve výškáchmytí oken ceníkNaše firma Praha mytí oken  se snaží svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší možné služby, jaké jsou dnes dostupné a reálné. Naše služby nabízíme nejen v České republice a na Slovensku, ale i v Rakousku a v Německu. Je také potřeba připomenout, že mezi spokojené klienty patří nejen velké obchodní řetězce, firmy, zdravotnická či kulturní zařízení. Ale nabízíme naše služby i domácnostem, takže se potencionální zákazníci nemusí obávat toho, že bereme tzv. jen velké zakázky. Úklidová činnost této firmy je plně zaměřena na prvotřídní kvalitu a nejvyšší efektivnost, která zodpovědně směřuje ke každému zákazníkovi. V tomto článku bychom se chtěli více věnovat našemu mytí a leštění oken.

Naše vlastní firemní technologie mytí skel zásadně spočívá v používání nejkvalitnějších značkových mycích a čistících prostředků a pomůcek, a to včetně profesionálního využití této technologie i ve výškách. Následné leštění umytých skleněných ploch spočívá v tzv. triku suchého leštění. Což je další firemní zkvalitnění technologie, neboť v této fázi použití leštidel by znamenalo nebezpečí v podobě šmouh a nevzhledných stop po leštidlech, které brzy, vlivem povětrnostních vlivů prostupují na povrch skleněných ploch a znehodnocují tak sebekvalitněji provedenou metodu leštění.

Na závěr…

mytí oken cena za m2Na závěr nanesou hydrofobní nanovrstvu. Která účinně chrání vaše skla před všemi vlivy počasí, a  která výrazně prodlužuje životnost takto ošetřených skel, je ve skutečnosti velmi ekonomické řešení, neboť se podstatně sníží náklady na další mytí a čištění těchto frekventovaných ploch. Tato nešpinavá úprava skel  totiž spolehlivě odvádí špínu nabalenou v kapkách vody bez toho, aby zanechala jakékoliv stopy. Životnost a funkčnost této hydrofobní impregnace GlasProtect je až 5 let a po celou dobu není potřeba vynakládat finanční prostředky za čistící a mycí přípravky, ale stačí okna omývat pouze čistou vodou.Mytí skleníků Praha

Nanovrstva účinně chrání skleněné plochy před nepříznivým UV zářením a spolehlivě zabrání usazování rzi, mechům, vodnímu kameni a ostatním nečistotám na takto ošetřených prosklených plochách. Toto ocenil i pár, který byl na půlroční cestě kolem světa, a když se vrátili, potřebovali si pořádně uklidit a okna na tom byla nejhůře. Takže se obrátili na nás a naši zaměstnanci se do toho pustili. Odstranili zbytky izolepy a dalších nečistot a okna umyli a vyleštili. Poté nanesli nanoimpregnaci, aby klienti neměli s okny už žádnou starost. Vše proběhlo v pořádku a pánové byli s prací spokojení, z čehož máme samozřejmě radost. K čemu nabízet služby, které nepřináší radost? A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *